Wpis z mikrobloga

Potrzebuję porady odnośnie wyboru napastników. Na parę mam ok 90k do wydania. Myślałem nad kimś z czwórki: Immobile, Higuain, Icardi, Mandzukic if
Do tego co myślicie o Hamsiku jako CAM? Koncepcyjnych jeszcze nie mam w składzie, dopiero mam zamiar kupić - więc też możecie doradzić co o tym myślicie. Ci, których już mam zostają, bo super się nimi gra.
#fifa19
#fut
RBNG - Potrzebuję porady odnośnie wyboru napastników. Na parę mam ok 90k do wydania. ...

źródło: comment_UgpAmVpp4J6J59PbjwZGSF1QoHHsZe6e.jpg

Pobierz
  • 13
@RBNG: Cancelo czesto sam z sobie zabiera piłkę spod nogi rywala (wyskakuje przed niego) , pozatym ma swietny drybling, stamine i jako dobry po jest szybki.
Naprawde polecam.
Z tego co pamietam ma chyba nawet 4 gwiazdki sztuczek.
@RBNG: Ja bym dał Asamoah na LO, problem grania na 2 napastników w Serie A jest taki, że nie ma 2 napastników. Jest Ronaldo, Dybala, Immobile a reszta to kilka półek niżej, Icardi to tylko główki ma, Mandzukic to drewno, Mertens to fizycznie #!$%@?.
Czyli Immobile + ktoś tam, ja bym próbował Higuaina albo przestawił z innej formacji Perisicia
@RBNG u mnie immobile jest królem strzelców. Uważam że nie gra rewelacyjnie ale strzela wszystko wszędzie i ze wszystkiego ;) nie dawaj mu wytycznych wbiegaj za plecy. Nie podawaj nim na dalsze odległości. ;)

Wal gole gdy tylko będziesz miał metr miejsca. Obie nogi użyteczne. Powodzenia