Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kiedyś tu pisalam jak wygląda sprawa z ons i stało się tak, że poznałam chłopaka, było wiadomo o co chodzi od początku i faktycznie, seks super, ja się chciałam spotykać raz na tydzień/dwa, seks, pośmiać się, poprzytulac i tyle i tak też było, ale też czasem poogladalismy razem film czy poszliśmy do restauracji, ogólnie fajny, przystojny facet, ale zupełnie nic do niego nie czuje poza sympatią. W mędzyczasie poznałam jeszcze innego faceta i też się z nim spotkałam, był seks i powiedziałam tamtemu pierwszemu o tym jak się spotkaliśmy i on wpadł w jakiś szal, że myślał, ze jesteśmy fbw, że mamy się na wyłączność, ze on się z innymi nie umawia i że to powinno być niby dla mnie jasne. Ja powiedziałam, że na wyłączność to może być jedynie związek i żeby sobie nie dopisywał do naszej znajomości żadnych wyłączności. Na to on, że jak ja bym się czuła jakby on się z kims innym spotykał, a potem przyszedł do mnie, ja powiedziałam, ze dopóki używa gumek i mnie niczym nie zarazie to właściwie jest mi to obojetne, na co on, że go zawiodłam i trzasnął drzwiami. Przypominam, że na nic się nie umawialiśmy i dla mnie fbw na wykacznosc to jakiś absurd, a co w tym innego niż związek? I tak nie mam zamiaru się z nim więcej spotykać, ale jakie jest wasze zdanie? Darujcie sobie, że jestem dziwka, bo nikomu krzywdy nie robię i po prostu chce się bawić, a na związki nie mam ochoty po moim ostatnim związku z toksycznym draniem.

#zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mialem taka sytuacje w druga strone. Spotykalem sie z dziewczyna tylko na seks mowilem jej wielokrotnie ze nie chce sie wiazac. W miedzy czasie nie widzielismy sie 2-3 tygodnie a ja mialem seks z kims innym.uslyszalem ze co ja bym pomyslal na jej miejscu powiedzialem ze nic bo nie interesuje mnie co z kim robi. Zablokowala mnie a sama mowila ze chodzi jej tylko o seks i wszystko rozumie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak naprawdę każdy z was ma rację. Dla mnie FWB jest właśnie po to, by mieć JEDNEGO seksualnego partnera. Dlaczego? Po prostu, mniejsze ryzyko jakiegoś zakażenia, lepiej uprawia mi się seks z kimś kogo znam i zwyczajnie zastępuje mi potrzebę bliskości. Wszystkie moje relacje fwb potrafiły przypominać związek, ale bez oczekiwań i emocji.

Natomiast są też osoby, które podchodzą do tego "swobodniej" i to też rozumiem. Aczkolwiek moim zdaniem, to
  • Odpowiedz