Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@allegro_pl Czy wy kiedyś pozbędziecie się ze swojego serwisu nielegalnych "cyfrowych" kopii gier? Czyli masowego udostępniania kont w sklepach cyfrowych steam, psn, Xbox live i pewnie jeszcze coś się znajdzie. Zgłaszałem te aukcje nie raz jako łamanie praw autorskich, nie tylko ja zresztą. I nic sobie z tego nie robicie. Już nie wspominając o tym że tacy oszuści mają czasem u was "super sprzedawcę".

Kont Netflix udało wam się pozbyć, a tego nie? Czy może dopiero się tym zaczniecie zajmować jak jakaś inna duża korporacja straci do tego cierpliwość?

Mam już dość przeglądania gier na tym portalu, w momencie jak muszę unikać tego typu lewych aukcji...

Zresztą czy do was nie należy też chronienie kupującego przed kupowaniem lewego towaru? Bo jestem w stanie uwierzyć że ktoś w dobrej wierze, chce np. zrobić prezent załóżmy dziecku i kupi tego typu "grę", bo się nie zna i zostanie oszukany jawnie i zgodnie z waszym przyzwoleniem (skoro nic z tego nie robicie sobie, a sprzedawcy mają waszą wręcz rekomendacje przez informacje o super sprzedawcy).

Nigdy w komentarzu mi nie odpowiedzieliscie więc i pewnie ten wpis zostanie zignorowany...

#allegro #steam #ps4 #xboxone
  • 15
  • Odpowiedz
@Kakaladze: ale dlaczego ci to przeszkadza? Zajmij się swoim życiem, są gorsze rzeczy na allegro niż "NIELEMGALNEM GRY" - naprzykład kradzione klucze windows, albo wyjebki "na zdjęcie". Gry są w Polsce relatywnie drogie, i popyt zawsze będzie na to. A jak masz za dużo floty i #!$%@? dniówkę czy dwie na grę to twój problem, nie nasz. inb4 kupuje, otóż nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciemny_kolor: Mogę, ale wersje "cyfrowe" są często naprawdę drogie, często blisko cen pudełek. Np 10-20zl taniej, w praktyce ciężko to wychwycić w ten sposób.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ciemny_kolor: Jak myślisz, robiąc zakupy szukam jak najdroższego klucza/pudełka?

I powtarzam: na PS4 np. widziałem te wersję cyfrowe blisko cen pudełek, a tak się składa że gry są w różnych cenach. Niektóre tańsze niż 100, niektóre droższe.

Więc wybacz, ale nie przekonuje mnie to.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@grucha_88: masz przykład w poście OPa np ten z dzieckiem. Skąd rodzic ma wiedzieć, że robi źle?
Ale spoko, Allegro nawet nie przeszkadza sprzedaż kradzionych kont. Dawajmy zarobić zlodziejom bo hehe tacy zaradni są, nie?
  • Odpowiedz
@Kakaladze: ale to przecież mowisz o gierkach typu 5zl za full pakiet z DLC. Przeciez to widac na pierwszy rzut oka ze gowno. Przewijasz az zobaczysz sensowna cene i sprawdzasz. Zazwyczaj roznica to 5zl w tych 'legitnych' produktach, wiec no nie wiem w sumie o co masz problem. Tez mnie wkurzaja te aukcje, ale na ten moment dziadostwa sie nie pozbedziesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fox7er: @Kakaladze: kawalerzy brązowego orderu... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#!$%@? tam z grami. Wolne sądy konstytucja a nie takie tam biadolenie i ból dupy że janusze oszukujo...
  • Odpowiedz