Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, tydzień temu rzuciła mnie dziewczyna po 3 latach związku (,) Powiedziała, że mnie nie kocha ot tak po prostu, ale mi się zdaje, że to przez to, że weszła w nowe towarzystwo, ponieważ poszła na studia w październiku. Ja ją kocham bardzo mocno, wiązałem z nią przyszłość w przeciwieństwie do niej. Starałem się dla niej najbardziej jak tylko mogłem żeby miała dobrze, a ona tak mi się odwdzięczyła. Jeszcze olewa mnie mimo że ponad tydzień temu jeszcze pisała codziennie do mnie. Ostatnio jak poprosiłem ją o rozmowę to powiedziała, że musi sobie dać trochę czasu i pomyśleć czy chce ze mną być, jednak ja chyba nie powinienem do niej wracać. Nie wiem czy szybko wejdę w nowy związek bo jestem nieśmiały (,) Mirki nie wiem co zrobić, czuję się jak gówno i myślę tylko o niej oraz o tym czemu niby mnie rzuciła. #bolecnaboku raczej odpada. Poratujcie radą co robić teraz. Ja mam ochotę to tylko wszystko #!$%@?ąć i wyjechać w Bieszczady ()


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: mnie rzuciła po 2 latach pogadałem z nią w cztery oczy powiedziałem ok przyjelem do wiadomości nie walczyłem .. chłamem 2 miesiące do odciny zataczając się ( ͡° ͜ʖ ͡°) odpuść nie warto pewnie inny niż ja posuwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)na szczęście ogarnęłem się i spotykam z fajna dziewczyna
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja bym sobie zbytnich nadziei nie robił, skupiaj się na tym, że zachowała się nie jak loszka, a jak rasowa świnia. Daj jej chwilę jak chciała i wtedy nalegaj znowu na spotkanie. Nie będzie Ci mogła wytykać, że jesteś natrętny i że jej nie szanujesz. Może pomoże.
@AnonimoweMirkoWyznania: Typowy związek licealny, znałem 6 taki par i każda się rozpadła najpóźniej do 2 semestru studiów.
On studiował w mieście X ona w mieście Y - widzieli się raz na święta, jaki to miało sens.
Zresztą w większości ludziom odbija na studiach bo poczuli tą wolność. W moim poście kiedyś pisałem, że związki licalne na studiach to bezsens albo w czasie studiów, jak już są jakieś to takie gdzie się