Wpis z mikrobloga

Kolejne coolstory z #programowanie i #java :D Kilka tygodni temu napisał do mnie jeden mirek, pytając czy pracuję w firmie XXX we Wrocławiu. Zdziwiło mnie skąd ten trop bo wiele razy pisałem że mieszkam w UK. Okazuje się że firma ta używa moich "zagadek" jako pytania o pracę juniora XD Dokładnie chodzi o link niżej, a tym bardziej mnie to śmieszy, że te zagadki wykorzystują jakieś "edge-case" implementacji kompilatora albo JVM albo specyfikacji języka, o które racze można pytać seniorów, a to że w tych wpisach sugeruję (lub twierdzę) że to pytania rekrutacyjne to oczywiście b8 i robię to dla jaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mimo to, ktoś łyknął i wpis z linka niżej pojawił się na rozmowie kwalifikacyjnej, pozdrawiam @Mave XD
https://www.wykop.pl/wpis/31399899/jaki-jest-wynik-proby-kompilacji-i-uruchomienia-te/

#interfacesmieci
  • 16
@Mave: tak, celowo tak robiłem w tych zagadkach, jakieś z dupy pytania o JVM, kompilator albo JLS i pisalem że to pytania z rozmów kwalifikacyjnych, a często to były jakies edge-case z reddita albo code-golf ;)