Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem typowym introwertykiem, większość życia spędziłem w samotności w swoich czterech ścianach, teraz gdy mieszkam w akademiku nadal nie potrafię żyć z ludźmi, każdy weekend spędzam sam, od kilku miesięcy szukam pocieszenia w alkoholu. Nigdy nie miałem dziewczyny, nawet w życiu się nie całowałem (21 lvl). Próbuję jakoś integrować się z ludźmi, ale większość ma swoje życie i niechętnie ze mną chcą cokolwiek robić. Czasami biegam po stolicy, "wyjdź do ludzi, zacznij biegać, czy coś hehe", ale jakoś nie wpadłem na kogo z kim mógłbym zamienić zdanie (ew. jakiś menel czy Ukrainiec). Czuję się samotny i nie wiem jak sobie z tym radzić. Piszę to tylko dlatego bo trochę już wypiłem. Nawet na tindera jak mnie z kimś sparuje to nie wiem jak zagadać, jak nie wychodzi to zaczynam się użalać i usuwam parę. Nie wiem czego oczekuję to pisząc, może porady, może wsparcia, a najlepiej rozwiązania i wyjścia z przegrywu...
#przegryw #gorzkiezale #samotnosc #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Też jestem introwertykiem i jedyna rada jaką ci mogę dać to skończyć użalać się nad sobą.
Jeżeli się nie przełamiesz i nie będziesz próbował gadać z ludźmi to nikt ci nie pomoże w tym.
Pierwszy raz z jakąś dziewczyną lizanko itp. zaliczyłem w wieku 23 lat po uprzednim wieloletnim samobiczowaniu się, coś we mnie pękło i stwierdziłem że mam #!$%@?.
Teraz pisanie z laskami i rozmowę z ludźmi zaczynam powoli
@zelaznymezczyzna11: Eee tam, nie strasz kolegi. Jak był bardzo zamknięty w sobie, to niekoniecznie musiała się znaleźć jakaś dziewczynka po drodze z syndromem mesjasza, żeby go z tego przegrywu ratować.

@AnonimoweMirkoWyznania: Ja wychodziłam z "fobii społecznej" śpiewając w chórze i grając w szkolnej drużynie piłki ręcznej, ale jeszcze jako dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Występy publiczne (wielokrotne) stępiają odczucia przy każdych kolejnych, a gra zespołowa (właściwie
@zelaznymezczyzna11: 21 lat bez chociazby całowania to faktycznie przegryw, pierwszy pocałunek w usta to jest okres podstawówki a powazne lizanko 13-14 lat ale to ze ktoś ma 19+ i nie ma laski nie ma nic do rzeczy, to tylko na wsi jest taka nagonka na slub jak masz 20+ w duzych miastach masa ogarnietych, atrakcyjnych kolesi nie jest w zwiazku bo woli ruchac laski w klubach czy te z tindera