Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@midcoastt: Rok temu jako pierwszy pisał, że nie będzie jeździł. Chinchero ma bezpośrednie info od Kubicy. Zresztą, skąd ty się urwałeś? Kubica sam powiedział w wywiadzie, że wtedy był pewny, że będzie jeździł.
Chinchero


@GoddamnElectric: moim zdaniem w tym artykule nie ma niczego, co przesądzałoby sprawę. Skupiają się głównie na Guiterrezie, który wyskoczył jak Filip z Konopii (może znów taktyka na rozgłos, no bo Meksyk i ich kierowca), ale w przeciwieństwie do obu dziennikarzy nie wydaje mi się, by akurat ten fakt miał jakoś osłabiać pozycję RK - taktyka Williamsa się nie zmieniła. Zebrać jak najwięcej ofert i podbijać cenę.

Artykuł choć mało optymistyczny,
@midcoastt: w tym, że wspomina, iż do Sirotkina i Ocona w walce o fotel dołącza Gutierrez. Na sam koniec dodaje, że wątek ten może wyjaśnić sprawę Kubicy, który "teraz coraz bardziej opuszcza Williamsa, nie otwierając drzwi do powrotu z posiadacza (tłumacz google)".
@midcoastt: Cóż, dałem cytat z tłumacza i zrozumiałem go jak zrozumiałem. Jeśli znasz lepszą interpretację tego tekstu, chętnie przeczytam. Jest ogólnodostępny dla wszystkich. Uściślając - Chinchero nie powiedział, że RK nie liczy się w walce o fotel, tylko nie wymienił go wśród tych, którzy się liczą. Dla mnie jest to równoznaczne. A czy chłop ma rzetelne źródło wiedzy i czy ma rację? Nie mi oceniać, ale podyskutować można.