Wpis z mikrobloga

@Stekso_: ...żeby zgłaszać śmieszkowy komentarz, wraz z uśmiechniętą emotą i klasycznym już śmieszkowym tekstem, przy komentarzu do którego Cię nawet personalnie nie zawołałem, jako atakowanie Cię, to trzeba naprawdę nie mieć dystansu do czegokolwiek ()
@Stekso_: No nie wiem właśnie. Napisałem powyżej goły komentarz (nikogo nie oznaczając), że kliknąłem na pasek odtwarzania w tym edicie w 20 losowych miejscach i ani razu nie trafiłem na moment, żeby ktokolwiek tam jechał na rolkach, co na końcu skwitowałem stwierdzeniem: "super edit k$$$o ;-)". No i zgłoszony jako "atakuje mnie".
@Turbator: Atakowałeś Lino, że zrobił #!$%@? edit, to Cie pewnie zgłosił XD

Zaraz jeszcze ja Cie zgłoszę za atakowanie mnie i mojego dystansu czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podobno na kołach powyżej 80mm nie da się skakać


@StachuStach: Rolkarz pro w kilka minut dwie konkretne gleby bez żadnych trików gdzie przy drugiej był blisko złamania ręki faktycznie da się popisywać na dużych kolach. Do tego straszenie i zajeżdżanie ludziom drogi czy wpadanie pod koła autom rewelacja. xD

btw. @Turbator: Który to moderator bo już jednego pod tym tagiem na mnie napuszczono? Albo inaczej, który z pod tagu rolki