Wpis z mikrobloga

Sigma Nugget II - tylna lampka ładowana USB.
No jest fajna - jakiś mireczek polecił ją komuś jako fajną lampkę ładowaną przez usb, a że akurat szukałem jakiejś montowanej inaczej niż tylko na sztycę, to zaraz sobie zamówiłem.

Świeci fajnie, na teraźniejsze poranki jak znalazł, bo jeszcze ciemno jest a nie chciałbym żeby mi ktoś w dupę wjechał na drodze ;;
Według Sigmy lampka jest wodoszczelna,
"IPX4 - całkowita ochrona przed spryskiwaniem i zachlapaniem wodą z różnych kierunków"_ - lampkę montuje się na gumowe obejmy, a tył to gumowa część która zasłania port usb, więc raczej jej nic nie grozi. Mam ją dość nisko i w deszczu/podczas jazdy w dużym błotku nic jej się nie stało.

Trzy tryby świecenia, standardowy 7h, dużej mocy 3h, dużej mocy migający 8h. Ładowanie podobno zajmuje 2h. Przy niskiej baterii powinien podświetlić się znaczek rozładowanej baterii na obudowie, nie wiem jeszcze jak to wygląda, póki co trzyma moc.

Od siebie polecam. Cenowo - ja płaciłem 47 zł razem z wysyłką, ale widzę, że można dorwać ją taniej (np. na rowertour za 33.90 zł + może z 10 zł za wysyłkę).

#rower #sigma #lampka
Pobierz r.....k - Sigma Nugget II - tylna lampka ładowana USB.
No jest fajna - jakiś mirecze...
źródło: comment_JIahBDePTLdCkR4fPy2YdObo1gUlLjCh.jpg
  • 1