Wpis z mikrobloga

Jako, że wydano mi taka monetę. A jest mi ona maksymalnie zbędna. A pewnie znajdą się tu świrki które kolekcjonuja takie monety, a może ktoś po prostu chce mieć taką monetę. To oficjalnie #rozdajo
Możecie plusowac i wyloniezwycięzcę
Niekonecznym jest komentarz, który by uzasadnił czemu ja potrzebujesz (daje Ci większą szansę na ten wykopwy artefakt) XD
źródło: comment_nHC2ScFK5A3XmoArVklEaXZdqtqQPhuk.jpg
  • 76
@AtoMan: eeee, bez przesaady. Właśnie sprawdziłem przed chwilą i np. taki Sum to obecnie wydatek ok. 40-60zł. Kilka lat temu minimum 80-100. Ceny za Zygmunta II Augusta to okolice 400zł. Pamiętam jak jeszcze dobre 10 lat temu, gdy o OLX i Facebooku nikt nie słyszał, moneta ta kosztowała 600-700zl :)
@MagicznyKarolek: Ja zbieram dosłownie każdą nietypową monetę, na jaką się natknę. Nie chodzi mi o samą monetę, bo większość monet z mojej kolekcji ma znikomą wartość i marny stan. Chodzi mi o emocje związane z jej zdobyciem albo o związane z daną monetą wspomnienie.

Np. mam kilka eurocentów z czasów, gdy moja mama jeździła do Niemiec do pracy. To nie był łatwy okres w moim ówczesnym życiu nastolatka i te kilka
Pragnę pogratulować @KAFF owi! - W Y G R A N E J
Przeczytałem każdy komentarz
Zaczynając od śmieszkowania, a kończąc na naprawdę zaangażowanych osobach które wrzucały zdjęcia swoich wspaniałych kolekcji i dokładali swoje dwa grosze w ustosunkowaniu czemu to właśnie oni powinni dostać tę monetę
(najbardziej do serca wziąłem sobie wpis @ksetlak a) Ale musicie mi wybaczyć. Spodziewałem się Tu max 30 plusów, abyło ich, aż ponad 1000 WOW! Jesteście wielcy!
źródło: comment_lOWKuyGqQmNpJaEHj46rA3vZDtTRtJxC.jpg