Wpis z mikrobloga

@Soojin21: wiemy że istnieją, tematyka orientacji zmsrksualnych powinna być poruszana na biologii, a nauka o tolerancji (wszystkich, a nie tylko lgbt) na godzinie wychowawczej
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kruty: według ciebie biologicznie naturalne oznacza, że większy procent gatunku coś robi? xD Przecież w naturze, patrząc na inne gatunki też występuje homoseksualizm.
Chodzi mi o twoje zacofanie względem tolerancji i akceptacji inności. Bo taki wygląd twoj: uga buga on być inny on być zły.
  • Odpowiedz
@Soojin21: Co to jest ten "tęczowy piątek"?
Po co to jest organizowane i w jaki sposób?
Dlaczego jest taki ból z lewej strony że rodzice sprzeciwiają pchaniu tego do szkół? Jakakolwiek inna organizacja ma prawo do organizowania jakichś wymysłów typu "dzień myśliwych" bez wcześniejszej zgody rodziców/dyrektorów szkół?
  • Odpowiedz
@Soojin21: tylko czasem się nie przejmuj komentarzami xd. w polsce jest po prostu dużo ludzi z chjowym życiem, którzy za wszelką ceną chcą komuś przyp*erdolić w mordę i ich światopogląd nie wychodzi poza swoje podwórko.
  • Odpowiedz
  • 0
@Soojin21: Sam do tego nic nie mam i koło #!$%@? mi to lata, ale co to za tolerancja, jak sama mówisz, że ktoś się z tym nie zgadzał i został posłany do dyra? Przecież to nic innego jak czysta hipokryzja.


Bo nie zgad, ajac się reprezentuje postawę pogardy/odrzucenia, a nie szacunku dla kogoś.
  • Odpowiedz