Wpis z mikrobloga

Obejrzałem właśnie film z wyjaśnieniami polaka i wsłuchajcie się w rozmowę z 7:27

https://youtu.be/ZsH6g8Gt034?t=438

- No dobrze, Adrianek, ja jestem na policji teraz, zaraz wracam do warszawy
7:50
- Będę mówiła! Będę, bo będzie miał sprawę cywilną, jutro to zgłaszam w warszawie na policji

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym kto wam takich głupot naopowiadał, że polak ze swoją matką będzie pozywał użytkowników wykopu? xD Chodzi tylko i wyłącznie o OkiemFabiana i nikogo więcej. Żadna policja, ani prokuratura nie zajmuje się pozwikami cywilnymi o taką pierdołę i to przeciw użytkownikom jakiegoś forum. Żaden prokurator nie wyda zgody na żadne udostępnianie i sprawdzanie adresów IP, bo to wiąże się z kosztami (zdobycie danych u operatorów internetu i sprawdzanie na kogo jest zarejestrowany internet, do którego należał dany adres IP). Na dodatek adres IP to nie dowód w sprawie, bo z komputera i sieci wifi mógł korzystać nawet przypadkowy przechodzień z ulicy. Żeby kogoś pozwać najpierw trzeba znać jego dane osobowe. A jedyne dane jakie polak z matką mają to dane tego OkiemFabiana xD

#dawidozdoba
#adrianpolak
#famemma
#danielmagical
#rafonix
#afera
  • 16
@GLVZ: Tak ale to np. przy stalkingu, sprawie karnej, gdy prokurator prowadzi śledztwo, firma tele musi mu udostępnić dane.

Ale przy sprawie cywilnej bo sobie jakiś Kowalski coś ubzdura i zażyczy to nie ma szans. Więc przeważnie wygląda to tak, że jak są przesłanki sprawy karnej to ona ma miejsce a zaraz po pozytywnym wyroku można założyć wtedy sprawę cywilną o naruszenie dóbr osobistych.

Po to są admini wykopu aby ewentualnie
@GLVZ: Uwierz, że żaden z użytkowników wykopu nie dostanie nigdy żadnego pozwu związanego z tą sprawą. Pozew może dostać jedynie okiem fabiana za tego kilku godzinnego streama, gdzie przy tysięcznej widowni mówił o polaku i matce polaka używając ich pełnych imion, nazwiskch, zdjęć itp. Poza tym to strona, która składa pozew musi udowodnić swoje racje, a nie odwrotnie. Jeśli kiedykolwiek dojedzie do jakiejkolwiek rozprawy, to padnie pytanie, czy to nie ona
Co wy się tak nakręcacie żadnej sprawy na policji nie będzie, strachacie bo na lajwie tak powiedziała szm@ciura za 200zl. Nie ma żadnego powodu aby zgłaszać kogoś. Wszystko jest w necie a jak wiemy internet jest public. Essa