Wpis z mikrobloga

@PanDarcy: Strategie, fakt nie ma za wiele. Ale co mnie ostatnio zdziwiło to to, że wg niektórych stron zbierających informacje o ilości graczy w strzelankach to na PS4 jest 2 do 2,5 raza więcej graczy niż na PC
(Co mnie faktycznie lekko zdziwiło)
A co do RPGów... To w sumie zależy. Według mnie Persona 5 jest właśnie najlepszym RPGiem jaki powstał kiedykolwiek.
@varmiok: Przynajmniej jest jakaś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na serio, to moim zdaniem bardziej od grafiki liczy się grywalność. A jak są jakieś genialne gry w które warto grać to nie patrzy się tylko i wyłącznie na grafikę
@Pepek160: czyli w sumie nic ciekawego, takie padowe gierki. Nie gustuję w takich, wolę symulatory, fpsy i erpegi także nie boli to jakoś. Zresztą posiadanie PCta tak samo nie wyklucza posiadanie konsoli, jak posiadanie konsoli i PCta dodatkowo xd takie same koszta praktycznie, zależy co kto lubi. Osobiście wolę posiedzieć przed kompem przy normalnym biurku i pograć, skupić się na grze niż przed tv leżąc. Konsolę odpalam tylko jak przyjdą znajomi
@Pepek160: Normalnie bym stwierdził, że konsole mogłyby nie istnieć, ale w sumie jako urządzenie do zabawiania gości sprawuje się lepiej niż PC. Ja jednak gości nie zapraszam do siebie, więc się tym nie przejmuje ;-)
@Variv: cała dyskusja jest autystyczna, co za problem mieć ps4, peceta, switcha i raz na trzy czy cztery lata rzucić te 500 euro w nową konsolę ;p my kupilismy ps4 dla trzech czy czterech gier i w sumie no ragrets