Wpis z mikrobloga

@JanuszChytrus A następnie krzyki i zgrzytanie zębów haha no nie ma co mówić w dawce 500 mg benza jest całkiem przyjemną substancją. Blogostan powidoki smugi czego chcieć więcej?
@Ashot: #!$%@? xd Przed chwilą patrzę na łóżko siostry i widzę jak podnosi się z kołdrą na głowie jak duch jakiś. Ja do niej "co tu robisz xd", spojrzałem jeszcze z 10 sekund i halucyn zniknął xd
@JanuszChytrus zabawa zaczyna się od 2,5 g to to tylko przemiał jest haha komu by nie było nie mniej jednak substancja calkiem niezła kusicie tymi wpisami o niej w hui xD można chyba z neta za 16 albo 11 pln zamówić z resztą jak będziesz kupował czesto to zrozumieją farmacetki OCB albo na badania grzybice naganiacza xD
@JanuszChytrus Nieeeeee 3 żeby przebić poziom graniczny zaprawiony w bojach tylko tej nieszczęsnej benzy nigdy nie tknąłem coż czas na testy haha ciekawe jak długo pozostaną powidoki po zejściu u Ciebie
@JanuszChytrus a i rada ode mnie jak faza przybierze obraz terroru i zaszczucia zapal światło wiem swiatlowstret ale pozbedzie się halunow lub zbije je z intensywnosci ( )
@Ashot: wiem wiem, to już obcykałem przechodząc przez nerwicę, zawsze jak zapalałem światło to się uspokajałem + do tego otworzenie okna dobrze działa i wziąć parę głębokich wdechów xd Ale póki co to faza przyjemna. Tylko te haluny są okropne. Przed chwilą widziałem dwóch gości w moim pokoju xD #!$%@? akcja. Zresztą, po takim czasie brania różnorakich narkotyków już się wie, że jesteśmy po prostu na haju i za parę godzin
@Ashot: jak ja się patrze na drzwi i widzę dwóch gości którzy idą w moją stronę XD #!$%@? są te haluny ale ciekawe doświadczenie :) A jak zamknąłem oczy na 30 sekund to w 3d widziałem taki tunel z fraktali. Ale serio, tak ciekawej używki jeszcze nigdy nie brałem.