Wpis z mikrobloga

Lewackie metody walki z oponentami. Ostrzegam, #rakinstant, hipokryzja, metody propagandowe i cyniczna perfidia. Na przykładzie działań lewaka @prawa_reka_sorosa:
* nie odpowiadaj we wpicie, w którym oponent postawił tezę. Jeszcze odpowie merytorycznie i cały plan się posypie.
* zablokuj rozmówcę, po co ma ci odpowiadać,
* stwórz nowy wpis na mirko, tym sposobem nie będzie mógł ci odpowiedzieć, bo to twój wpis. A odpowiedzi krytyczne innych użytkowników będziesz mógł usuwać tak jak wpisy kolegi @joyride.
* insynuuj i rób wycieczki personalne,
* zgraja klakierów będzie potakiwać,
* komuś coś przeszkadza, że oponent nie może odpowiedzieć? nie, a po co?!
* samodzielne wpisy oponenta z odpowiedziami zgłaszaj jako ataki. Za to, że nazwał zachowanie "urojeniami lewakoidalnymi". Co z tego, że pierwszy użyłeś określenia "urojenia prawakoidalne" we wskazanym wcześniej wpisie.
* stronnicza moderacja oczywiście w try miga usunie wpis z odpowiedziami, za to zachowa wpis z pomówieniami.

Ot, lewackie urojenia i metody propagandowe. Ale będą bóldupić, że się ich nie szanuje.

Przez takich użytkowników i takich moderatorów serwis ze śmiesznymi obrazkami staje się coraz bardziej żałosny. Ale to było wielkie zwycięstwo... towarzystwa wzajemnej adoracji. żal.pl

#neuropa #4konserwy #propaganda #typowylewak #hipokryzja
  • 22
  • Odpowiedz
@SeriouslyDude: Zaorany w wątku, w którym w ogóle nie mogłem się wypowiedzieć a krytyczne komentarze innych użytkowników były usuwane. Wielkie zwycięstwo lewicy. Już nawet nie na miarę gimnazjum a na miarę przedszkola. ¯\_(ツ)_/¯

Ale wy bredzicie i zaklinacie rzeczywistość. Sami jesteście ofiarami swoich bredni.
  • Odpowiedz
@Poro6niec: Nie wiem jak do tego wniosku doszedłeś, ale nie kontynuujmy. Bo aż śmierdzi pozamerytorycznością. Jeśli nie taki był twój zamiar to powinieneś zrozumieć.
  • Odpowiedz
Ot, lewackie urojenia i metody propagandowe. Ale będą bóldupić, że się ich nie szanuje.


@MiKeyCo:

Aha czyli podsumujmy.
Ból-dupisz o to, że jedna osoba, która z tobą rozmawiała miała gdzieś twoje pseudo argumenty i twoje nieustanne błędy logiczne? Serio? XD
  • Odpowiedz
@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka: Jeśli druga strona wykorzystuje to do nasilenia ataków albo rozkręcania kolejnych gównoburz to chyba nie bardzo. Lewica podobnie jak wcześniej Sowieci wszelkie ustępstwa traktuje jako ustępliwość i okazję do przeprowadzania kolejnych ataków.

Warto iść na ustępstwa albo ogłosić pokój tylko wobec tych, którzy to podzielają.
  • Odpowiedz
@Mirrak: Jakoś nie zauważyłem, by lewica się tym przejmowała. Wręcz przeciwnie - lubi generalizować wobec oponentów. Za to bóldupi, gdy generalizować wobec niej. To są właśnie podwójne standardy.

Nikt w linkowanym wpisie nie widzi problemu w gołosłowności czy generalizacji, wręcz przeciwnie - klakierstwo jest im miłe.

Podobnie zalinkowany przykład podwójnych standardów. Znieważanie czy poniżanie oponentów to coś, co lewica lubi. Ale zrobić to wobec niej to hurr durr.
MiKeyCo - @Mirrak: Jakoś nie zauważyłem, by lewica się tym przejmowała. Wręcz przeciw...

źródło: comment_YSACY83bIbXI4ny13Av4D0ojZJSXePHg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mirrak: Jakoś nie zauważyłem, by lewica się tym przejmowała. Wręcz przeciwnie - lubi generalizować wobec oponentów. Za to bóldupi, gdy generalizować wobec niej. To są właśnie podwójne standardy.


@MiKeyCo:
I jest ci ok z tym, że zachowujesz się tak samo?

A na screenie masz po prostu stwierdzenie faktu. Jeśli uważasz, że moderacja jest przygłupia to raczej na pewno jesteś przygłupem xd.
  • Odpowiedz