Wpis z mikrobloga

super rangi gurwo xD
oczywiście MGE w przeciwnej #!$%@?ł prawie 2x więcej niż orzełek, bo aż 42 kille
jaki jeszcze jest sens grania w tryb turniejowy? przecież nie dość że w #!$%@? toxiców, wychodzących graczy, cheaterów i grieferów to jeszcze gra #!$%@? rangi z dupy + MGE który gra jak global
#csgo
KrystJan - super rangi gurwo xD
oczywiście MGE w przeciwnej #!$%@?ł prawie 2x więcej...

źródło: comment_dfQdLAc1qK5yGw2m0aHJjAXlB8SlsGNo.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KrystJan: przedwczoraj graliśmy z kumplami, rangi g3-mg2 i #!$%@?ł 43 fragi bo w enemy takie bobki wychodzące pojedynczo i pyskujące na czacie ;) tak btw weź pod uwagę swój trustfactor i prime, odkąd gram tylko prime jest lepiej ale nie za dobrze bo ziomek ma dość niski TF ;)
  • Odpowiedz
@BarTesS: @starskaj: @SZLUGi: @pavaczek: bo to jest śmieszne dla mnie, że podstawowa rzecz w grze jest tak zepsuta. Przynajmniej potestuje nową rozdzielczość xD kolejny meczyk na cache i znowu jakieś jaja.
@starskaj: no i płaczę xD tak jak ludzie o polską scenę CS'a, czy inne rzeczy na które nie mamy wpływu. Mi akurat wypadło na te świetne mmy ( ͡° ͜
KrystJan - @BarTesS: @starskaj: @SZLUGi: @pavaczek: bo to jest śmieszne dla mnie, że ...

źródło: comment_b5IXyPatIHvHtR6LA4Lb1k7mRVZYHI8G.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KrystJan: No i fajnie. Jak grasz solo queue to nigdy nie narzekaj na team. Zawsze zastanów się co TY mogłeś zrobić lepiej, żeby wygrać. Nie wygrasz wszystkich meczy, ale jak skupisz się na swojej grze to będziesz się rozwijał. Wygrane są drugorzędne, ważne żebyś był zadowolony z własnej gry.
  • Odpowiedz
@kasper93: tylko co ja mogę zrobić, jak do mojego teamu dobiera same niższe rangi które płaczą że w przeciwnej są haxy bo w przeciwnej są same wyższe rangi? Albo jest na odwrót. A trust factor spada. Wszystko tutaj kuleje
  • Odpowiedz