Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@misiek735: sorki że nie napisałem w czasie odpowiednim, nadrabiam. Przyszły i wydawało się ok, ale często słyszałem szumy i trzaski, bardzo mnie to irytowało, moja różowa je przejęła i mówi że nic takiego nie słyszy, ja mam Galaxy s9, ona honor Play, kupiłem Galaxy buds kilka miesięcy temu i problemu takiego nie ma (raz czy dwa się zdarzyło ale to może przez natłok wifi na rynku w Krakowie).
@misiek735: kupiłem od taotronics na promocji za 120zł takie słuchawki, ogólnie super, ale padły po 2 tygodniach. Firma zwróciła kasę, kupiłem drugi raz te same, zobaczymy czy przetrwają, bo sama jakość dźwięku była bardzo spoko jak na takie słuchawki(do znalezienia na amazon.de). Xiaomi znajomi chwalą, ale nie miałem okazji sprawdzić - zawsze możesz zamówić z polskiego sklepu i zwrócić jak będą słabo grały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@misiek735: ja kupiłem QCY QS2 z aliexpress za 70 zł (sic!). Słuchawki jak na tą cenę są #!$%@?, naprawdę. Nie wiem jak grają airpodsy od apple, ale wiem jak grają earpodsy, i te chinolki grają lepiej + są dokanałowe a nie pchełki. Polecam z całego serducha