Wpis z mikrobloga

@Niebadzlosiem: Pracuje za granicą więc jestem tym mitycznym "programisto 15k". Co do pracy po prostu o się o nią postarałem ale nie wiem czy można by ją nazwać "pracą marzeń" w wakacje bywa cholernie gorąco, w porę taką jak teraz jest zimno, plusem jest to że od około 15 grudnia do połowy lutego mam wolne. Dachy są różne od czegoś takiego po naprawdę strome #!$%@?. Ot ja nie mogę narzekać
  • Odpowiedz
@VonCrey: Obecnie pracuje na kolei - wychodze do rozjazdów czy śnieg czy deszcz czy +40 czy boże narodzenie czy sylwester za 2100 szukam jakiejś ciekawej alternatywy, lubie solary, coś na prądzie się znam wydaje mi się to ciekawą ofertą :D Potrzebne były jakieś papiery sepowskie lub cosik :)?
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Nie nic. Przyszedłem praktycznie z ulicy. Początkowo zajmowałem co prawda tylko montażem i są ludzie w firmie którzy zajmują sie tylko tym ja po prostu po kilku kursach wewnętrznych robię troche więcej (ale trzeba przyznać że firma w której pracuje wyrabia około 8-10% baterii w kraju przynajmniej tak się chwalili kilka dni temu na szkoleniu). Zabawne jest to że zawsze zastyanawiałem się nad pracą w kolei. ( ͡°
  • Odpowiedz
@guest niestety nie wiem czy istnieje taka mapa ale z doświadczenia wiem ze nie ma to dużego znaczenia. Lata w Polsce są gorące dni długie słońce grzeje a o to chodzi najbardziej, o słoneczne dni. Lokalizacje paneli na dachu zawsze ustawia się tak żeby miały jak najwięcej słońca w ciągu dnia a polski klimat nie różni się mocno od nie wiem niemieckiego który ma dosyć sporo fotowoltaiki jak się dobrze orientuje
  • Odpowiedz