Wpis z mikrobloga

@ArgusYT: Mam wrażenie, że za dużo budżetu władowali w marketing dodatku i zarazem za dużą władzę otrzymali ludzie nie mający pojęcia o graniu, czyli zarząd/marketing. Legion wyszedł świetnie, mieli na tacy masę fajnych rozwiązań, wystarczyło je doszlifować i dorzucić pozytywne rzeczy z WoD czy Pandarii i mielibyśmy dodatek doskonały. A tak to trzymamy sinusoidę dobry/gówniany dodatek.
@nairoht: Nigdzie nie powiedziałem "wykonałem wszystko". Film bardziej skupia się na fundamentalnych błędach systemów na których operuje BFA. Jeśli chodzi o Uldir to nie mam temu Raidowi nic do zarzucenia, bo trzyma dobry poziom ale w filmiku mówie o w ogóle innych kwestiach.
@ArgusYT: A ja obejrzałem całość, w większości masz rację ale np. azerite system to podmiana tiera, niezbyt udana - personal loot to jedna z lepszych opcji jaką wprowadzili, tak kiedyś można było zebrać grupę i dostać łatwo item najczęściej go kradnąc jak to robiła masa pugów, rng to syf w postaci w jakiej jest obecnie tutaj 100% racji, unikalność itemów to takie przywalanie się o nic w sumie też pamiętam niektóre
@ArgusYT: "Wykonałem większość contentu jaki ten dodatek ma do zaoferowania". Będąc 6/8HC to ty w ogóle contentu nie widziałeś. Po kazdym takim filmiku jaki widzę to odnoszę tylko jedno wrażenie - że jest co robić, tylko wam się po prostu nie chce. Masz co robić, teraz powinieneś cisnąć do 8/8hc. Zrobisz curve - mythic. I tak to powinno wyglądać, zawsze jest kolejna poprzeczka w raidowaniu/m+ do pokonania. Jaki content byś chciał?
@nairoht: Z affixami jest jednak troche problem, bo nie są do końca przystosowane do mechanik na dungach. Owszem, da się je zrobić, ale przeskok między tygodniami jest ogromny i czasami zdarza się, że zły dobór speców uniemożliwia zrobienie czegoś w czasie o ile w ogóle. Ogólnie jak dla mnie #!$%@? totalnie M+ właśnie z tego względu, że brakuje balansu klas i niektóre są wymagane wszędzie a niektóre nikomu niepotrzebne i nawet
Będąc 6/8HC to ty w ogóle contentu nie widziałeś. Po kazdym takim filmiku jaki widzę to odnoszę tylko jedno wrażenie - że jest co robić, tylko wam się po prostu nie chce. Masz co robić, teraz powinieneś cisnąć do 8/8hc. Zrobisz curve - mythic. I tak to powinno wyglądać, zawsze jest kolejna poprzeczka w raidowaniu/m+ do pokonania. Jaki content byś chciał? Kolejne cutscenki, lore, questy? No ja #!$%@? xD Striggerowałem się jak
Może od razu wyjebmy calą pozostałą zawartość conentu i zostawmy same raidy, przecież idąc Twoim tokiem rozumowania, tylko one są "contentem".


@MATiASSek: od zawsze rajdy były najważniejsza częścią contentu więc nie wiem skąd te heheszki, przeanalizujmy tbc - grindowanie rep, kilka dungeonow, 4 rajdy ot caly content tbc, wotlk trochę daily, weekly quest, niby 9 rajdów w tym aż 4 które miały po 1 bossie, oraz jeden który miał 2, cata
@MATiASSek: To czym jest content? Od zawsze raidy i dungeony to było najważniejsze co jest w grze. + Sugerowanie że LFR uldir I mythic uldir to ten sam content xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Taki obraz wasz, śmierdzące casuale - nie ma cut scenek ciągnących fabułę w nieskończoność + 20k questów to nie ma contentu xDDDD Jest w #!$%@? rzeczy do roboty, rankingi mythic+, mythic progress, ladder pvp, ale widać że jak casualkom się danej
@nairoht: i dlatego ja od kilku lat mam takie podejście do WoWa - jeden token/prepaid na patch i starczy. Przez ten czas ogarnę zmiany w nowym patchu i tyle. Zawsze pod koniec dodatku wracam na dłużej, nadrabiam jakieś glory i inne achi i jestem zadowolony. Chociaż faktycznie, ten dodatek znudził mi się najszybciej ze wszystkich. W połowie drugiego tokena już mi się nie chciało logować. Wyspy to jakiś #!$%@? wyścig szczurów,
@nairoht: @krul_internetu: Ojojojoj pro elo mythic raiderzy czytanie ze zrozumieniem, gdzie ja napisałem, że raidy to nie jest content? xD Czy wy w ogóle potraficie czytać i rozumieć argumenty innych?

BFA nie ma żadnego nowego contentu.
- ekspedycje - recykling 3-osobowych scenario z MoP'a xD
- warfront - 20 osobowa ekspedycja xDDDDDDDDDDD
- mythic plus - zajebista sprawa, tylko, że wprowadzona w legionie
- heart of azeorth + triaty w
@ArgusYT: ale o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)?


co do :
- allied races i xp ...#!$%@? w vanilli na becie idzie szybciej niz tu :D


- .io / m+


- io / m+ ciag dalszy


- IE nie sa zle...


- co do azerite


- io / m+ ciag dalszy...