Wpis z mikrobloga

@RedTea: Jesli bylas w stanie w tak krotkim czasie zrzucic swojego wewnetrznego grubasa z plecow to znaczy, ze nie byly to wzgledy zdrowotne.
Gratulacje, ze po latach zaniedbywania sie uderzylas reka w stol ale niemilosiernie #!$%@? mnie poklask dla takiego stylu zycia.
Podziwia sie i kibicuje ludziom, ktorzy lata prowadzili destruktywny styl zycia i w koncu sie ogarneli.
A jak ktos prowadzi sie rozwaznie caly czas to jest reakcja "
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Fexo to poczytaj co się dzieje ludziom po depakine jeśli chodzi o wagę, a sama depresja i jednych powoduje tycie a u drugich chudnięcie. Nie wspomnę już o alkoholiźmie, którego nigdy tutaj nie ukrywałam. Za jednym zamachem rzuciłam hektolitry alkoholu i żarcie, zmieniłam leki i tak, zasługuje to na oklaski. Nie jesteś mną i nie wiesz, czy przez ten rok było mi ciężko. To, że jest taki efekt nie oznacza, że
  • Odpowiedz
zasługuje to na oklaski


@RedTea: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda strzepic ryja.
Gruba alkoholiczka z depresja wziela sie po latach garsc. Bławo bławo. Alez ty dzielna. Takie klody na drodze Ci polozyli a Tobie udalo sie mimo to je przezwyciezyc. Bo przeciez to ktos Ci zaprogramowal alkoholizm, depresje i zamilowanie do #!$%@?.

  • Odpowiedz
@RedTea: rzuciłem okiem na ten Twój wpis po całości i muszę przyznać że jestem pod wrażeniem twojego uporu , już wyglądasz ok więc jeżeli jeszcze ciśniesz wagę w dół to naprawdę rób to delikatnie !!!
  • Odpowiedz