Wpis z mikrobloga

Konserwy nie jest wam wstyd, że praktycznie wszyscy wasi idole to wielokrotni kłamcy, manipulanci i zwyczajne oszołomy?

Zresztą gdzie jest ten wasz konserwatyzm? Z dziewięciu wymienionych osób tylko Kowalski, Sumliński oraz Michalkiewicz mają stałe partnerki. Reszta albo po rozwodach, zdradach (Korwin), albo trzepią kapucyna całe życie.

Korwin - zwolennik teorii spiskowych, obalał globalne ocieplenie za pomocą lodu w szklance, a smog natomiast uważa za lewacki wymysł.
Kowalski- uważa, że ewolucja to bzdura bo inaczej człowiek miałby dwie wątroby od picia alkoholu.
Michalkiewicz - całe życie osaczony przez żydowskie spiski, ofiarę wieloletnich gwałtów porównuje do #!$%@? z ulicy.
Cejrowski - kato-faszysta, kreacjonista i kłamca, w swoich programach podróżniczych nagminnie tworzy bajeczki pasujące do jego wizji świata.
Berkowicz - największy tryhard na polskiej prawicy, jego działalność to powtarzanie w prawdziwym życiu gówno-memów z internetu.
Sumliński - pisze książki fantastyczne i promuje je jako śledztwo dziennikarskie.
Warzecha- typowy prawicowy szczekacz, uważa, że jazda na rowerze oraz bieganie to lewacki wymysł zagrażający europejskiej cywilizacji
Kikuu czy jak mu tam - megalomański nabuzowany mentalny gimbus

Nie jest wam wstyd?

inb4 sugerowanie, że moimi idolami jest Szumlewicz.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #korwin #maxkolonko #michalkiewicz #polityka
Clefairy - Konserwy nie jest wam wstyd, że praktycznie wszyscy wasi idole to wielokro...

źródło: comment_nDQAfIKPWFNJCn320Dwh90GK3Kal8Cet.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • 6
@Clefairy cejrowski nawet fajnie czasami opowiada (opowiadał bo z 2 lata już nic z nim nie oglądałem) dopóki nie zejdzie na tematy polityczne i religijne
  • Odpowiedz
@Animowane: W wolności promowanej przez lewice, gdzie dwóch homosi ma mieć prawa równe małżestwom można spokojnie wrzucić wolność do bicia homosi. BO PRZECIEŻ WOLNOŚĆ, TO TYLKO WTEDY GDY WSZYSTKO WSZYSTKIM WOLNO, NIE?
  • Odpowiedz
@Variv: a o jakie inne jego poglądy chciałbyś znać? jego preferencje seksualne albo czy woli murzynów od żydów? zrozumcie w końcu, że wolnorynkowa prawica chciałaby państwa minimum i dyskusje na temat religii w kościołach, szczepionek albo innych tematów zastępczych nie miały by miejsca.
  • Odpowiedz
  • 0
@Variv: a o jakie inne jego poglądy chciałbyś znać? jego preferencje seksualne albo czy woli murzynów od żydów? zrozumcie w końcu, że wolnorynkowa prawica chciałaby państwa minimum i dyskusje na temat religii w kościołach, szczepionek albo innych tematów zastępczych nie miały by miejsca.


@Dan_Glannzig Jakiekolwiek. Kierowanie państwem to nie tylko ekonomia przecież. Skąd mam wiedzieć jakie ma poglądy na temat rozdziału państwa od kościoła? Albo coś myśli o kodeksie
  • Odpowiedz
@Variv: Jeżeli cię to interesuje to pooglądaj wywiady z tym człowiek, poczytaj jego bloga a z pewnością dowiesz się czegoś więcej. Z drugiej strony, czy znasz poglądy jakiegokolwiek polityka z obecnego układu?

@Metzger3: wolność do bicia homosi

z czym tu dyskutować, wolność jest zawsze "od" : wolny od chorób, wolny od problemów finansowych etc
  • Odpowiedz
@Lipathor: Spokojnie. Spokojnie! Jeszcze 10 lat temu mężczyzna który podawał się za kobiete był diagnozowany jako osoba chora psychicznie, dziś takie osoby startują w zawodach dla kobiet.

Więcej czasu i więcej rządów lewicy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dan_Glannzig Słuchałem wielokrotnie jego wywodów i zawsze były o ekonomii. Dlatego napisałem, że nie znam jego poglądów.

Niestety znam, dlatego pis i ta cala zjednoczona prawica mnie tak obrzydza.
  • Odpowiedz