Wpis z mikrobloga

Moze naprawde chodzi o to, zeby po prostu poznac kochajaca loszke, i nie patrzec na przebieg? Tak naprawde to ja sie po prostu boje ze sie zwiaze, bede szczesliwy, ale na wierzch po czasie wyjda moje kompleksy zwiazane z tym, ze nie mialem dziewczyny, kiedy inni mieli, i ze nie mam tylu partnerek na koncie. Jakos nie mam naprawde ochoty nadrabiac tego zaliczaniem szlaufow w klubach i ruchaniem czego popadnie na Tinderze. Ale boje sie, boje sie, ze zle wybiore, ze loszka bedzie miala wieksze doswiadczanie w zwiazkach i uzyje #manipulacja na mnie, ja bede w tym siedzial. Albo ze sie ozenie z milosci i strace polowe ciezko zarobionych pieniedzy po rozwodzie, bo brak mi doswiadczenia i nie jestem w stanie przewidziec, co loszka ma naprawde w glowie i co odwali :/
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki
  • 5
Moze naprawde chodzi o to, zeby po prostu poznac kochajaca loszke, i nie patrzec na przebieg? Tak naprawde to ja sie po prostu boje ze sie zwiaze, bede szczesliwy, ale na wierzch po czasie wyjda moje kompleksy zwiazane z tym, ze nie mialem dziewczyny, kiedy inni mieli, i ze nie mam tylu partnerek na koncie.


@3142042: poczyniłeś pierwszy krok do wyjścia z przegrywu, uświadomiłeś sobie gdzie masz problem, brawo, walcz z
@Buniu: chodzi mi o to ze mi sie pdobaja dziewczyny i chce je poznawac, lubic itp, sypiac z nimi ale zebym mogl sie wycofac i probowac innych, a nie sie wiazac od razu na lata, bo czuje, ze to nie wyjdzie, za stary jestem zeby zenic sie z pierwsza dziewczyna z ktora sie przespie