Wpis z mikrobloga

Najlepsze jest to, że wszyscy mówią jakoby na Atencjuszce dokonano gwałtu w trakcie pobytu na melinie u Bystrzaka. Ja wam coś powiem. Mam znajomego w policji, który zajmuje się takimi elementami jak Maciuś , wyłapuje wszystkich zboczeńców i gwałcicieli. I w tym momencie chcę wam coś uświadomić. Jeżeli faktycznie tej larwie zostałby wpuszczony gekon bez jej zgody, nie ważne czy to Bystrzaka, Tajfuna a nawet tego czubka Siwego to już po tym zajściu powinna "na świeżo" udać się do lekarza, który opierając się na własnym doświadczeniu stwierdziłby, że do takiego czynu doszło. Czy psiarnia wjechała Sylwkowi , położyła go na glebe? nie sądzę. A teraz Agatce dawno kuciapa odpuchła, znowu zarosła buszem ( wiadomo, na wizyte u meneli wszystko było przystrzyżone) i kto stwierdziłby teraz , że faktycznie taka sytuacja miała miejsce ? może nasz Polski fachowiec Religa, którego niestety z nami już niema. Tam do takiego czynu nie doszło, więc nie wiem dlaczego ta idiotka ma depresje. Maciusia możemy cisnać bo faktycznie mamy twarde dowody, że miał chrapkę na tą dziewczynkę, ale na tych lumpów nie ma nic . Essa ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #patostreamy #bystrzaktv #agatencjuszka
  • 27
  • Odpowiedz