Wpis z mikrobloga

Najlepsze jest to, że wszyscy mówią jakoby na Atencjuszce dokonano gwałtu w trakcie pobytu na melinie u Bystrzaka. Ja wam coś powiem. Mam znajomego w policji, który zajmuje się takimi elementami jak Maciuś , wyłapuje wszystkich zboczeńców i gwałcicieli. I w tym momencie chcę wam coś uświadomić. Jeżeli faktycznie tej larwie zostałby wpuszczony gekon bez jej zgody, nie ważne czy to Bystrzaka, Tajfuna a nawet tego czubka Siwego to już po tym zajściu powinna "na świeżo" udać się do lekarza, który opierając się na własnym doświadczeniu stwierdziłby, że do takiego czynu doszło. Czy psiarnia wjechała Sylwkowi , położyła go na glebe? nie sądzę. A teraz Agatce dawno kuciapa odpuchła, znowu zarosła buszem ( wiadomo, na wizyte u meneli wszystko było przystrzyżone) i kto stwierdziłby teraz , że faktycznie taka sytuacja miała miejsce ? może nasz Polski fachowiec Religa, którego niestety z nami już niema. Tam do takiego czynu nie doszło, więc nie wiem dlaczego ta idiotka ma depresje. Maciusia możemy cisnać bo faktycznie mamy twarde dowody, że miał chrapkę na tą dziewczynkę, ale na tych lumpów nie ma nic . Essa ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #patostreamy #bystrzaktv #agatencjuszka
  • 27
  • Odpowiedz
@1amnesia: Według dostępnych informacji wszystko wskazuje na to, że ona nie miała pojęcia, że to taki patus.
Ona nie oglądała jego streamów wcześniej. Pojechała tam dlatego, że jej kolega Krystian umiera na raka albo już umarł mniejsza o to. Ona nie pasuje do tego środowiska ale chciała zarobić siano. Sylwek chciał kończyć stream ale Atencjuszka skołowała jakiegoś widza aby dowiózł alkohol. Temu widzowi #!$%@?ł się samochód na podwórku Sylwka ale Sylwek
  • Odpowiedz
@syberyjski_pazdzioch: kobiety potrafią być nie bezpieczne jak ktoś je olewa a ona widać chce się zemścić jak to nie przez nie kontrolowane bzykanko to pewnie przez odrzucenie Bystrego a tak na marginesie to ja nie wiem dlaczego on nic nie bzyka to też dziwne troszkę no chyba że my tego nie wiemy
  • Odpowiedz
@1amnesia: Bystrzak dałby sobie prawą i lewą rękę uciąć żeby taką laskę zaliczyć. Zobacz jak on wygląda, jak się ubiera, jaką ma aparycję i sposób wysławiania. To zamknięty w sobie dresik z biednej wioski. Nikt go nigdy nie traktował poważnie. Agata studiowała psychologię. Te laski mają okrutne powodzenie bo każdy chłopczyk z polibudy czy technicznego kierunku ma parcie aby wyrwać jakąś loszkę humanistkę bo na technicznych są same lochy.
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: ale jak oglądałem tego streama to miałem wrażenie że ona mega lgnie do niego i z tego co mówiła to jest sama. Być może oboje mają poryte banie on prawiczek który strzeże swojej fortuny a ona chce gdzieś zaistnieć bo wie jaki hajs jest z youtubsa
  • Odpowiedz
@1amnesia: Jaki hajs jest? Proszę cię. To są śmieszne pieniądze. Oni normalnie muszą zapłacić VAT + dochodowy + ZUS. Do tego prowizja do TIP-a. Taki DanielMagical ma na utrzymaniu Goche, Jace, Łukasza i kobiete życia. Do tego nierozsądnie obraca pieniędzmi, kupuje konta w tibi za 8 tysięcy albo telefony po 3600 na abonament bo dali za 1zł.
Taki Bystrzak nie zarabia ogromnych pieniędzy bo nie ma żadnych współprac i mieć nie
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: tak masz racje że sprzedawanie wizerunku jest debilnym pomysłem jeśli chodzi o pato ale wydaje mi się że z kasą to nie jest tak cienko gruby kiedyś się wygadał że teoretycznie to on już ma przyszłość ustawioną i mógł by przestać to robić. Szczerze to mam to gdzieś ale sądzę że dużo jest zakłamania w tym co mówią i raczej pokazują biedę żeby ludzie chcieli wysyłać hajs.
  • Odpowiedz
@1amnesia: Gruby nie odłożył nawet na mieszkanie.Kiedyś zrobił zbiórkę na nowe mieszkanie. Gdy uzbierał 38% przestraszył się, że się uzbiera i anulował ten cel. On miał wtedy dług w urzędzie skarbowym bo nie zapłacił podatków nie mając DG. On do tej pory skarżył się, że musi spłacić US. Na moje oko on może być nawet w plecy. Przy takim tempie wydatków, stołowaniu się na mieście, płaceniu jakiś mandatów, stawianiu drinków dla
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: kilka razy dziennie potrafi zmieniać cel bo jest wypełniony. Może masz racje i być może na bierząco wszystko przepuszcza ale z drugiej strony troszkę za bardzo mu wszyscy rowa liżą a on bezkarnie ich gnoi to jest dziwne że latają koło niego jak pieski
  • Odpowiedz
@1amnesia: piszesz o bystrzaku? jeśli tak to dołożę swoje. Chętnie oglądałem jego streamy. Od momentu kiedy wrócił do domu po fame mma , nastukał się browarami i zniszczył stół i jakieś tam butelki bo browarach dla mnie jest ciotą i szmatą. Już go nie subskrybuje. Wielu wchodząc do mma zapowiedziało, że nie będą już piwkować i ćwiczyć, a ta szmata poszła tylko po pieniądze. Tfu( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@syberyjski_pazdzioch: Ja nie znam szczegółów jej życia na tyle aby to stwierdzić. Wiem co mówiła i wyraźnie powiedziała, że nie znała Sylwestra osobiście po pijanemu kiedy to mu #!$%@?. Także w to jestem w stanie jej uwierzyć bo on akat ma taki stan przejściowy, że jest spoko ziomkiem a potem nagle wchodzi mu agresor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: ostatni raz pojechała bez tego adriana sama prosto po pracy
na auto stopa, faktycznie z celem zbiórki kasy nawet jak trzeba dać się zmacać do kamery
po dwóch pierwszych live nie wiedziała z czym to się wiąże??
  • Odpowiedz