Wpis z mikrobloga

Planuję przedłużyć moje dredy i zastanawiam się jakie włosy wybrać. Naturalne oczywiście byłyby najlepsze, ale syntetyczne są o wiele tańsze. I tu moje pytanie, głównie do #rozowepaski które miały syntetyczne włosy: czy się kołtuniły i jak bardzo? Jak bardzo przypominały naturalne? Czy niszczą się po jakimś czasie i w jaki sposób? Wszelkie inne informacje będą dla mnie cenne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wlosy #dready #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
@Abrakebabra: o to w tym chodzi, żeby się skołtuniły tak bardzo, że bardziej już nie będą mogły i miałbym twarde dready. Jak się nie będą kołtunić to cały czas będą wyglądać jak skołtunione pasma włosów, a nie jak dready. Różnica jest duża wbrew pozorom.
  • Odpowiedz
  • 1
@kaszlakmain mialam kiedys dwa kolorowe syntetyki (dwa rozne kolory) i o dziwo jeden trzymal sie twardo nienaruszony, a drugi byl jakis taki ujowy, zszedl z niego kolor i zmechacil sie.
Ale generalnie oba, mysle, ze nawet jakby byly w jakis naturalnych kolorach wlosow i tak by sie roznily od prawdziwych.
Jak chcesz moge Ci sprzedac pare moich naturalnych, ale mam tylko 9 chyba, no i nie wiem czy odpowiednia dlugosc, grubosc i
  • Odpowiedz
@myszaq: już zamówiłem sobie mega tanio włosy naturalne, ale pakowane jak wełnę ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli dostanę kłębki. tydzień zajmie mi ich rozplątywanie, ale czego się nie robi by przyoszczędzić kilka dyszek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz