Wpis z mikrobloga

@majk093: jakies protipy na neapol? jade za tydzien na takie 2 pełne dni. w pierwszy dzien planujemy wezuwiusz i neapol (podobbno pociag w jedna strone 2,8 euro, nie oplaca nam sie brac tej arte card za 32 euro) a w drugi dzien lazimy po neapolu i wsuwamy pizze.
@majk093 tak, już po. Jakoś tam ogarnelismy. Wezuwiusza nie zobaczylismy bo droga była zamknięta i vesuvio Express nie jeździło. Ale nigdy wiecej, syf straszny i chcieli mnie okraść
@mirkobiniu o kurcze. To ja znowu Neapol bardzo fajnie wspominam ze wzgledu na pizzę i klimat meczu jaki doświadczyłem wtedy. Akurat jestem kibicem Milanu, ale to co się działo w Neapolu podczas meczu to masakra. Tam w każdym domu jest święto.
Co do czarnych i arabów bo pewnie o nich Ci chodzi to zgadzam się. Jest tragicznie, trzeba strasznie uważać i najlepiej od razu od nich uciekać, a po zmroku tylko w
@majk093 akurat że względu na pizze to też miło wspominam. To było moje Marzenie. Zjeść pizze z pizzerii spod znaku jakości Vera Pizza. Oglądałem o tej organizacji sporo programów i chciałem koniecznie spróbować.