Wpis z mikrobloga

Warto dopłacać 500 zł do lepszych modeli? I czy to karty Gigabyte miały problem z piszczącymi cewkami? Różnice w cenach są bardzo duże, fajny jest np. ten armor od MSI za 2300 zł, ma backplate i chłodzenie półpasywne z tego co pamiętam, ale rozmiary są dziwne i nie wejdzie mi do obudowy. Potem przeskok jest już ogromny i nagle następne modele są droższe o 500-600 zł, warto dopłacić tę różnicę? Nie chciałbym potem żałować jak będzie buczała podczas grania.

#pcmasterrace
Pobierz
źródło: comment_eF3Ropd3NiuGk5FppzVN1fALQnrdRkkm.jpg
  • 18
@FireDash Ja bym nie dopłacal. Armor wv tej generacji chyba zastąpił Gaming z poprzedniej bo ma wszystko czego można by chcieć w sumie. Co do cewek trudno spekulować bo małp tychże kart jeszcze ludzie maja to trudniejsze o jakieś opinie.
@FireDash: @Variv: @Everbro: Tutaj mają Armora i Palita w dobrej cenie 520 ojro - https://www.alternate.de/html/search.html?sort=PRICEℴ=ASC&query=rtx+2070#listingResult

Jeśli doliczyć dodatkowe 4% Vat i wysyłkę to zmieścicie się w 2300. Z tego co widzę gwarancja 4 lata na obie karty?

Dla porównaniu ten sam sklep ale z domeną .pl - https://www.alternate.pl/html/search.html?sort=PRICEℴ=ASC&query=rtx+2070#listingResult

Ładnie się #!$%@? Polaczków XDDDD
@FireDash: Spoko, ale wiesz gdzie kupić w razie czego. Bo te Armowy z Polski będą schodzić jak ciepłe bułeczki w tej cenie. Gdyby mi się bardzo spieszyło sam bym kupił za 2200 bez zastanowienia, ale poczekam na dostępne Evga, też chce kupić 2070 :)
@Overwatch-PL: Mi się nie spieszy i poczekam na większą dostępność i więcej modeli od innych producentów. Podoba mi się ta karta od MSI, ale są strasznie wysokie, z kablem zasilającym będzie mieć więcej niż chłodzenie powietrzne.
@Everbro: @Variv: @FireDash: @Overwatch-PL:
Jutro jest dostawa, ale z maila od xkom wynika że będzie to mała dostawa i nie wszyscy załapią się na pierwszy rzut. Jeśli mi się uda to jutro dam znać czy w wersji Armor (bez OC), którą zamówiłem będzie jakiś problem z cewkami.

W mojej opinii też cała seria RTX jest #!$%@? przeceniona i wydanie więcej niż to 2300 na armora to zbędny wydatek.
@Everbro: jak chcesz przedłużoną gwarancję do 5 lat dolicz 25E, jak do 10 lat dolicz 50E. Ja na pewno przedłużam, tylko się waham na ile. Sprzęt chce kupić na lata, ale jakby mi się odwidziało i bym się skusił za 2 lata na RTX 3070 to taka przedłużona gwarancja (u EVGA przechodzi bez problemu na kolejnego właściciela) pozwali ją sprzedać po dobrych pieniądzach a nie jak teraz ludzie wyprzedają swoje 1070