Wpis z mikrobloga

Siema,
Kij tam ze w samorzadach beda rzadzily te same partie, tutaj troszeczke bardziej liczy sie konkretna osoba to nie glosowanie do sejmu. Moze to powodowac zgrzyty, ale samorzady chyba i tak musza byc jak pieski posluszne wladzy centralnej w Warszawie.
To nie byly wybory do Sejmu i Senatu, ale pokazuje przekroj spoleczenstwa. Wiekszosc mimo tych wszystkich afer i zlamanych obietnic wyborczych dalej glosuje na PiS i PO- przy okazji wyszlo ze nowoczesna od poczatku miala byc aktorem na scenie PO, czyli cos co myslacy ludzie wiedzieli odkad pojawily sie informacje o partii 'Balcerowicza'.

Dziwnym jest ze Kukiz i Wolnosc osiagneli tak niskie rezultaty. Do sejmu pewnie osiagna lepsze, niemniej jednak wyborcy czym sie teraz sugerowali- wyborami sejmowymi? Kukiz osiagnal wysoki procent jak na nowe ugrupowanie a Korwin prawie znalazl sie w sejmie a teraz szkoda szczempic strun glosowych i paliczkow.

Ale zalamuje sie i nie zostaje nic innego jak wziac alkohol(choc nie pije) i zalac sie do nieprzytomnosci kiedy widze, stare twarze znanych mi cwaniakow, pijakow, borderow, partaczy z ramienia tej i tej partii oczywiscie 'Usmiechniete, bo zretuszowane' twarze tych ludzi nie budza innych emocji niz politowanie. Czy ktokolwiek z wyborcow chociaz slyszal o ich obietnicach wyborczych?
Wiekszosc na wielkich (przy okazji sprzecacych) plakatach ma wpisane jakies streszczenie streszczenia, konkretnie bez konkretow. Czyli:
x chcemy zmian
y zmieniamy razem
p wybierz nas
q nas wybierz
w oni byli zli my dobrzy

Jaka jest wiekszosc wyborcow mlodych, starych, w wieku produktywnym? Nie interesujaca sie. Mojej babci juz nie przekonam ze PiS to zwykli kretacze a dziadek nie zyje. Nie wiem na co moja matka glosuje bo z nia nie rozmawiam, ale jest religijna wiec mam 80% pewnosci ze na nic ciekawego.
Z rodziny moj wujek i ciotka glosowali ostatnio na PO bo nie zaglosuja na PiS zlodziejow, czyli klasyka. Czemu nie zaglosuja na Korwina? Bo hehe #!$%@? to oszolom i szowinista i nie dostanie sie nigdzie hehe, no pewnie ze sie nie dostanie jak nie zaglosujesz na niego i bedziesz tkwil w tej mentalnej plesni.
Drugi wujek i druga ciotka? Ja nie wiem jak majac firme i dobrze znajac moc przerobowa pieniadza i pracy mozna glosowac na solidarnosc i wszystkie jej odlamy, w zasadzie tez nie znam ich programow, jednak wydaje mi sie ze nie roznia sie wielce od PSL i SLD.
Moj brat mimo ze charakter nieznosny, niewiele lepszy od sekixa glosuje na Korwina, albo teraz na Kukiza. Krzyczy na rodzine ze sa nienormalni, ja probowalem naklaniac spokojnie, ale ludzi ktorzy sa w mentalnej stagnacji nic nie przekona.

Jest zle, ale dla nich konkretnie nie ma powiazania z tym ze to SLD PO PIS rzadzilo do tej pory.

Zycze milej nocy.

#wybory
  • 3
  • Odpowiedz
@maupajoke: moi rówieśnicy tzn ludzie ze świeżo nabytym prawem wyborczym też już mają wyprane mózgi przez rodzicow i rakowych znajomych, jedna lubi PO bo nie lubi PiS, druga nawet fajna do ktorej bym cos ciamciaramciam mnie dziś #!$%@?ła z kapci swoimi elokwentnymi wypowiedziami odnośnie niemiłościwie panującego prezydenta mojego miasta z PO i już sie do niej nie bede odzywać na wykładach ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedyna
  • Odpowiedz
@maupajoke: Wolność ma zły wynik ? Przecież u nich wszystko w normie. UPR, KNP, Wolnosc... od zawsze to samo. Co więcej jak tylko wodzu odejdzie z jakiejś partii to znika. Dlatego, że JKM nie chce wygrać wyborów tylko chce na wyborach trzepać hajs, on z tego żyje, felietony, wywiady itd.
  • Odpowiedz