Wpis z mikrobloga

@OSH1980: Sorry, ale jednak jeśli chodzi o smog, to rządzący ostatnie kadencje w Krakowie zrobili dużo dobrego (patrz na zakazy palenia i teksty o smogu wygłaszane przez premiera mateuszka i reakcję miasta na te #!$%@?, które wytarło nim podłogę). Pomijając temat 'betonowania korytarzy powietrznych' oczywiście. Obecność w 2 turze Wassermanowej jest (słabym) żartem. Patrząc na dostępnych kandydatów druga tura w której jest Majchrowski z Gibałą byłaby całkiem spoko. W Krakowie naprawdę
@crv0: Działają już trochę czasu. Czy powietrze pogorszyło się przez 4 lata - nie wiem. Ale weź pod uwagę, że świadomość tego że w Krk mamy smog (+duża ilość czujników) to jest temat z ostatnich 2-3 lat. Narazie w Krakowie mamy zakaz palenia węglem który zaraz wejdzie z buta, zobaczymy jak ułożą się siły w sejmiku, może - jeśli nie będzie tam pisiorów (patrz: głosowania dotyczące smogu i teksty o tym
@Naru: a co powiesz na zmianę planu zagospodarowania przestrzennego przy Al. Bora-Komorowskiego? Miało być tam pusto, ewentualnie jakieś niskie budynki. Ale nie, bo zakon dominikanów postanowił sobie wybudować 55-piętrowy wieżowiec! Więc plan zmieniono, a parszywe łapy za zmianą podnieśli jednogłośnie radni PiS, PO i komitetu „Przyjazny Kraków”! Mam ochote przywalić w łeb każdemu z nich! A Jacuś ochoczo to zatwierdzi!
@OSH1980 to zawsze jest do przewidzenia, że wygra ktoś z byłego PO albo PiS. Chyba, że kandydat innej partii jest aktualnym prezydentem, wtedy ludzie głosują na zasadzie, która przedstawiłeś w pierwszym poście. A sam na kogo głosowałeś? Jak bym u was mieszkał to miałbym problem
@alcest: chory to ty masz łeb nieudaczniku życiowy, głosujesz na pisdzielców bo w życiu Ci nie wyszło, a mi to loto jak w twoim miescie wygrają pisowczyki to mi to loto, twoje zycie, twoje miasto, twoje pomniki