Wpis z mikrobloga

@PiPiPingu:

Ale ja nie mam problemu z ludźmi, którzy nie myślą tak jak ja. Mam problem z Łodzią, bo taki poziom życiowego nieudacznictwa, taki obraz nędzy i rozpaczy, po prostu sprawia, że jest mi smutno. Piękna architektura pozostawiona na pastwę losu podludziom, którzy w zdobnych elewacjach porobili kurniki i komórki na złom. Dodaj do tego szczyptę, no góra dziesięć zaniedbanych blokowisk z wielkiej płyty i masz obraz swego miasta. Brawo!
  • Odpowiedz
@Unifokalizacja:

W sumie, Łódź to taka delegatura Wałbrzycha na Polskę Centralną. I żeby nie było, ja nic do was nie mam. Żyjcie sobie w tej swojej pięknej wiosce, zbierajcie złom, makulaturę czy co tam aktualnie macie w zwyczaju, ale jak Łodzianin próbuje mędrkować na tematy publiczne, tym bardziej związane z zarządzaniem państwem, to mam wrażenie jakby pijany menel próbował tłumaczyć mi analizę matematyczną.
  • Odpowiedz
mam wrażenie jakby pijany menel próbował tłumaczyć mi analizę matematyczną.


@PiPiPingu:

kiedy widzę jak pojmuje pan kwestie polityczne, tłumaczenie panu analizy matematycznej byłaby jak dyskusja z trędowatym o kosmetykach.
  • Odpowiedz
@Unifokalizacja:

Aaaaa, a po wizycie skwitował twoje miasto epitetem: "Polish Detroid"

PS. Wszystko co piszę jest niestety prawdą. Jako, że czasem sobie dokuczamy w sporach "co jest lepsze, Polska czy Węgry", po otrzymaniu informacji, że wybiera się do Łodzi, strzeliłem buraka i schowałem twarz w dłoniach.

PS2. Jeszcze raz winszuję! Jak zawsze umiecie dokonywać wspaniałych wyborów! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz