Wpis z mikrobloga

  • 827
#wybory beka z PiSu. #!$%@? praktycznie we wszystkich większych miastach, czyli tam gdzie ludzie mają więcej niż 80 IQ i ich jałmużnę w dupie.
  • 36
  • Odpowiedz
@bardzoprosz3: Przy żadnej partii nie czuję takiej obawy przed zredukowaniem wolności obywatelskich jak przy PIS. Obawiam się rządów radykalnych, populistycznych narodowo-katolickich ugrupowań. PIS to partia antynaukowa, partia która jest jest odzwierciedleniem zacietrzewionego, awanturniczego polaka. Myślę że właśnie inteligentni ludzie dostrzegają te zagrożenia i wiedzą że są największym zagrożeniem dla tego kraju.
  • Odpowiedz
nie wiem czy sugerowanie że ktoś z miasta ma wiecej niż 80 IQ skoro wybieranie po drugiej strony PO/Nowoczesnej czy wybieranie PiS to jak miedzy dzuma a cholera XD


@bardzoprosz3: Tak się składa, że moja pamięć sięga trochę dalej, niż kilka nocy wstecz i dobrze pamiętam jak funkcjonowała Polska wewnętrznie i na arenie międzynarodowej w latach 2007-2015. Pragnę tylko przypomnieć, że nie byliśmy zakałą świata ani pod względem prawnym, ani
  • Odpowiedz
@Mikka aha czyli pis be a sld psl po nowoczesna to juz sa rzady super prawilne demokratyczne naukowe i nie populistyczne?xD Jeszcze powiedz ze jestes z miasta i ta teza o tym 80 IQ zostaje calkiem obalona ludzie wy nie macie rozumu xD jak w lesie
  • Odpowiedz
@bardzoprosz3: To ludzie, którzy widzą co #!$%@? PIS z sądami, trybunałem, szkolnictwem, dyplomacją i nie widzą w tym nic złego, są kompletnie bezrozumni. Nawet mi takich ludzi jak ty nie żal, bo nie zasługujecie na wolny, demokratyczny, szanowany na świecie kraj xD.
  • Odpowiedz
@Mikka czy ty potrafisz czytac ze zrozumieniem? tak samo mnie #!$%@? pis jak cala reszta ale mam wrazenie ze czytanie ze zrozumieniem cie przerasta a co dopiero myslenie racjonalne xD
  • Odpowiedz
@bardzoprosz3:

aha czyli pis be a sld psl po nowoczesna to juz sa rzady super prawilne demokratyczne naukowe i nie populistyczne?


No przecież w porównaniu do PIS to oczywiście że tak. Trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć.
  • Odpowiedz
@Mikka to wrzucanie mema gdzie popadnie nie jest w ogole smieszne i adekwatne do sytuacji bo widze ze dalej nie umiesz czytac ze zrozumieniem i jako jedyny oswiecony wiesz o co chodzi z sadami czy dyplomacja xD co
  • Odpowiedz
@Mikka serio? czy ty potrafisz czytac ze zrozumieniem? ja ci napisalem ze kazdy kto siedzial na stolkach aktualnie nie jest wart uwagi i glosu bo jest umoczony czego nie rozumiesz?xD mam o kazdej opcji takie zdanie ale ciebie przerasta po raz kolejny czytanie ze zrozumieniem xD
  • Odpowiedz
@bardzoprosz3: Tak samo ja nie twierdzę że PO to ludzie nieskazitelni bez afer. Ja prostu potrafię dostrzec zapędy autorytarne pana Kaczyńskiego, i jakie to niesie zagrożenie dla społeczeństwa.
  • Odpowiedz