Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
26 lat i od roku jestem sama. Spotykam się czasami z facetami, chodzę na randki ale nic z tego nie wychodzi, sama chyba nie wiem czego szukac. Spotykalam się ostatnio z jednym co na 3 spotkaniu i 2 tygodniach znajomosci chcial mnie zaprosić do siebie. Mam wrażenie jakby zalezalo im glownie na seksie a to mnie odpycha strasznie. Chcialabym poznac przyjaciela ktory pptem ewentualnie mogl byc moim facetem. Poprzedniego faceta znalam na studiach a zaczelismy byc ze soba dopiero po roku znajomosci. Jak zerwalisny to pozniej poznalalm innego, spotykalismy soe dosyc czesto, nie naciskal, dawal swobodę i byl cierpliwy ale po jakims czasie chyba 4 miesiącach zapytal mnie co dalej i tal jakby czar prysł bo od razu sie wystraszylam jakimis zobowiazaniami ktorych nie chciałam, powiedzialam ze nie jestem gotowa no i po tygodniu sie ode mnie odciął, na fejsie mnie chyba zablokoeal, telefonow nie odbiera nie wiem. Najgorsze jest to ze powoli dobijam do 30tki a chcialabym znalezc kogos wczesniej bo zalezy mi na małżeństwie i rodzinir.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 15
Poprzedniego faceta znalam na studiach a zaczelismy byc ze soba dopiero po roku znajomosci. Jak zerwalisny to pozniej poznalalm innego, spotykalismy soe dosyc czesto, nie naciskal, dawal swobodę i byl cierpliwy


@AnonimoweMirkoWyznania: Ale teraz już jestes stara. Życie to nie studia. I nikomu nie chce się być cierpliwym. Nie ma szans na roczną znajomosć z facetem która dopiero poźniej stanie się związkiem.
@AnonimoweMirkoWyznania: jak 4 miesiace trzymasz swoja szapre zacisnieta to co sie dziwisz? ja bym sie zaczal zastanawiac o co w tym chodzi i gdzie ma dalej zmierzac taki zwiazek skoro facet nie jest dla ciebie seksualnie atrakcyjny. ok rozumiem jeszcze ten co po 2 tyg to moze za szybko, ale przez 4 miesiace to jesli nie stworzylas mu okolicznosci dla bardziej intymnego kontaktu fizycznego to albo jestes po prostu chlodna emocjonalnie
@nacpanazielonka wiesz, nawet nie sprowadzając tematu do seksu (bo każdy powinien mieć tyle czasu ile potrzebuje) to jednak chyba nie ma się co dziwić, że facet chciałby wiedzieć w jakim celu dziewczyna się z nim spotyka?
Z opisu opki to brzmi jakby czasem chodzili na kawę, trochę popisali, porozmawiali o życiu i tak przez 3, 4, 5, 6...itd. miesięcy. A jak pyta - ej, a w sumie to między nami coś jest?