Wpis z mikrobloga

Naszła mnie pewna refleksja. Na głównej wisi sobie znalezisko jak dziesiątki innych na tym portalu. Standartowy wypierd nie mający nic wspólnego z rzeczywistością napisany ku pokrzepieniu piekących patriotycznych dup i ukojeniu narodowych kompleksów. O co chodzi?

O masową ucieczkę Francuzów na wolne od emigrantów Węgry :) W komentarzach standartowa mieszanka żenady i kompleksów w wykonaniu elity internetów, niby nic nadzwyczajnego. Co mnie najbardziej rozśmieszyło to to że mój komentarz z oficjalnymi danymi wisi sobie od czasu kiedy znalezisko miało 30 wykopów a pelikany kopią jak głupie. XD

Jak bardzo zakompleksione muszą być polskie konserwy i inne patrioty wyklęte żeby kopać potwierdzoną bzdurę w celu podbudowania własnej samooceny.( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/4598217/francuzi-przeprowadzaja-sie-na-wegry-uciekaja-przed-imigrantami/

#neuropa #bekazpodludzi #bekazprawakow
  • 22
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco: To dobra refleksja, rozwiń ją dalej. Identyczne zachowania widać u eurojanuszy, łykających memy i bajty, fake newsy, bez refleksji, już nie mówiąc o sprawdzeniu źródła. Każda opcja polityczna, idea, grupa zawodowa ma takie osoby. To ludzka cecha nie myśleć.
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco: Ale to w sumie do czego masz konkretne zarzuty? Przecież tam nie ma słowa o MASOWEJ ucieczce. Ten francuski dokument jest nieprawdziwy czy artykuł na o2? Twój komentarz z oficjalnymi danym miał udowodnić, że te osoby z artykułu się tam nie przeprowadziły?

Za to, na podstawie wykopywania, pięknie przeszedłeś w stronę obrażania konserw i innych patriotów wykletych, także w celu podbudowania własnej samooceny i leczenia kompleksów( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Nuckyy:

Ale to w sumie do czego masz konkretne zarzuty? Przecież tam nie ma słowa o MASOWEJ ucieczce. Ten francuski dokument jest nieprawdziwy czy artykuł na o2? Twój komentarz z oficjalnymi danym miał udowodnić, że te osoby z artykułu się tam nie przeprowadziły?


Powiedz że trolujesz bo nie można być aż tak głupim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Poro6niec: Szczególnie podoba mi się tytuł "dokumentu"

"Węgry: ziemia obiecana" - to tytuł filmu dokumentalnego.


No i to:

Coraz więcej mieszkańców kraju na Sekwaną wybiera Budapeszt na nowe życie. Wynika tak z reportażu pokazanego we francuskiej telewizji.


Co nie za bardzo wynika ze statystyk ale kto by się tam takimi szczegółami przejmował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco: No tak, przecież jest jasne dla mnie, że artykuł jest gówniany, napisany tendencyjnie i pod kliknięcia. Nie ma w nim żadnych statystyk i konkretnych liczb( w francuskim artykule jest napisane o kilkudziesięciu Francuzach- ''przyciągają coraz więcej Niemców, Belgów, Holendrów, kilkudziesięciu Francuzów''). Przecież ja na podstawie tego artykułu nie tworzę sobie obrazu pakujących się Francuzów uciekających do WęgierXD Dlatego zadałem te pytania, bo masowo sobie sam dorobiłeś, a twoje statystyki(nie uwzględniają
  • Odpowiedz
@Nuckyy:

No tak, przecież jest jasne dla mnie, że artykuł jest gówniany, napisany tendencyjnie i pod kliknięcia. Nie ma w nim żadnych statystyk i konkretnych liczb( w francuskim artykule jest napisane o kilkudziesięciu Francuzach- ''przyciągają coraz więcej Niemców, Belgów, Holendrów, kilkudziesięciu Francuzów'').


No bo jest a i ten francuski nie grzeszy obiektywnością bo np. liczba "Niemców" jest raczej stała (statystyki) a reszta to tak niewielki plankton że nawet nie łapie się
  • Odpowiedz
Ty naprawde tak na serio?


@PolacoEsMasGrandeRobaco: Dalej będziesz o to pytał i wyzywał od głupców, czy w końcu odpowiesz? Mimo, że już pisałem, że artykuł to gówno i jest tendencyjny, jest napisany w taki sposób, że ciężko mu zarzucić kłamstwo. Przypominam, że na wykopie siedzą też normalne osoby, które mimo że śmią śmieć się z kimś nie zgodzić nie są albo, wedle wyboru, tępymi lewakami albo tępymi prawakami i nie wszyscy
  • Odpowiedz
Patrząc na wykop mam wrażenie że jedna opcja zdecydowanie w tym przoduje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PolacoEsMasGrandeRobaco: Ale trzeba przyznać że druga strona skrajnego debilizmu dzielnie próbuje im dorównać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak się właśnie dzieje kiedy zaczynasz "myśleć" swoimi poglądami zamiast po prostu myśleć.
  • Odpowiedz