Wpis z mikrobloga

@vagaboonda

No normalny koleś xD

Wiesz, w szołbizie raczej się mówi o większości ładny, piękna. Pamiętam jak bardzo przeciętną znajomą złapali z kimś znanym i był artykuł z hasłem typu kim jest ta piękność z XYZ xDDDD

Sławni i bogaci nawet brzydale z czasem zyskują atrakcyjność. Chociażby przez pryzmat pozycji społecznej.

Ale ogółem idea wrzucania facetów o przeciętnym czy niskim wzroście z sukcesami to spoko pomysł, choć wątpię że to przemówi do
  • Odpowiedz
@vagaboonda

Tak btw kiedyś na jakimś tagu jeden koleś się strasznie użalał. Myślę mam przystojnego i bardzo zadbanego faceta to może mu doradzi?

Koleś wysłał nam zdjęcie i naprawdę normalnie ok wyglądał xD jedyne co to zmianę fryzury doradził mu mój niebieski. Więc może część osób tutaj też cholernie sobie zaniża własne punkciki.

#coolstory ale może choć trochę w temacie
  • Odpowiedz
@vagaboonda

Aha no i inna kwestia każdy ma inny gust, chyba nie znam koleżanki z identycznym jak moja.

Jedna znajoma jest z dość napakowanym kolesiem 178 i się nim zachwyca, z twarzy i włosów coś ala ten aktor, a dla mnie to jest naprawdę wiele poziomów niżej od mojego niebieskiego xD
  • Odpowiedz
@ruok: Gratuluję niebieskiego.

Ludzie generalnie mają kompleksy, w większości wyolbrzymione, a wykop jest tak specyficznym miejscem, że niestety sprzyja podsycaniu tychże i zniekształcaniu własnej samooceny. Granica między mitami wykreowanymi w świecie wirtualnym, a rzeczywistością dla niektórych bywa bardzo rozmyta. Zanim zacząłem przeglądać Wykop nie wiedziałem nawet, że istnieje jakiś mityczny próg wzrostu, od którego zaczyna się mężczyzna, ale pomimo bycia pod kreską nigdy nie miałem problemu (i nadal nie mam) z
  • Odpowiedz