Wpis z mikrobloga

@FAMEMMA Niezdolność do kontynuowania walki - niezłe określenie na ciężki nokaut, po którym istnieje duża szansa, że Magical do końca życia będzie inwalidą.

Po co to owijanie w bawełnę? Przecież dzięki tej akcji może przybyć wam paru nowych widzów, więc w waszym interesie powinno być robienie wokół tego hałasu []

#danielmagical #patostreamy #famemma
P.....o - @FAMEMMA Niezdolność do kontynuowania walki - niezłe określenie na ciężki n...

źródło: comment_zju3LaWiggOrQKr1DMGp2NtNcHyi3dk2.jpg

Pobierz
  • 23
@Tehol: @laminio: @spidero: @marv0oo: @laminio: Jestem ekspertem mma, ale początkującym, więc jeśli są tu bardziej doświadczeni eksperci, to udowodnijcie, bardzo proszę, że nie mam racji.

Dla mnie to był nokaut. Ostatnie 2 sekundy walki wyglądały dokładnie tak:
- Rafonix udem łamie piszczel Magicala
- Magical pada na deski i zdaje sobie sprawę, że to jego koniec
- Walka przenosi się do parteru
- Magical dostaje kilka buł
@PanEdzio: niezdolność do kontynuowania walki - TKO.
1. Rafon NIE ZŁAMAŁ mu nogi, grubas sam ją złamał o jego udo bo to ON WYPROWADZIŁ KOPNIĘCIE.
2. Magical pada na deski i walka jest prawdopodobnie ostatnią rzeczą o jakiej myśli, bo wykręca go z bólu po złamaniu 2 kości i jest pełen strachu po zobaczeniu swojej wygiętej nogi
3. W tym momencie walka się kończy, bo knur jest niezdolny do walki, buły
@PanEdzio: Rafonix praktycznie nawet w najmniejszym procencie nie przyczynił się do skończenia walki ani tym bardziej nie wyprowadził kończącego ciosu. Walka tak naprawdę skończyła się po kopniaku który wyprowadził FAS-MAN
Nokaut Techniczny (TKO) to tylko określenie, jak widać można zamiast tego użyć określenia "niezdolność do kontynuowania walki", gdzie słowo nokaut nie pada
@PanEdzio: XD #!$%@? się znasz na MMA. Kopnięcie wyprowadził grubas, a to że tam było udo, a raczej kość miednicy to czysty przypadek. Jakby rafon SWOIM kopniakiem połamał mu nogę to by można było się kłócić. A tak to jest wina grubasa i jego pecha, tylko i wyłącznie.
Lepiej przeczytaj sobie definicje samego nokautu, bo widać, że nie masz o tym zielonego pojęcia
Rafonix praktycznie nawet w najmniejszym procencie nie przyczynił się do skończenia walki


@marv0oo: Bez jaj. Takie opinie są krzywdzące dla Rafonixa i jego trenerów.

Przez całe kilkanaście sekund walki Tucznik zdołał wyprowadzić jeden cios, po którym Rafonix nic nie poczuł.
Rafonix natomiast wyprowadził kilka porządnych buł. Po każdej Tucznik wpadał w coraz większą panikę. Chudy byk cały czas był szybki i skupiony.

Ale OK. Załóżmy, że złamany piszczel Tucznika to nie
@PanEdzio: "Ale OK. Załóżmy, że złamany piszczel Tucznika to nie efekt jego stylu życia, a zwykły pech. Myślisz, że jeśli nie połamałby się w pierwszej rundzie, to by nie padł ze zmęczenia w drugiej?"
Nie wiem tego, ty też tego nie wiesz. Walka Bonusa w #!$%@? zaskoczyła, więc nikt nie ma pewności jak by było i to jest krzywdzące dla grubasa i jego trenera.
@marv0oo: Ja to wiem. Zaufaj mi. () Rafonix, w przeciwieństwie do Magicala, przyłożył się do diety i treningów, dlatego wygrał. Nie ma w tym wielkiej filozofii.

Zresztą Magical rusza się jak wóz z węglem, więc nawet jakby Rafonix też olewał treningi, to wynik walki byłby podobny ¯\_(ツ)_/¯