Wpis z mikrobloga

Tak mnie naszła pewna myśl.
Daniel jest jaki jest, każdy kto obserwuje jego "życiorys" wie że jego życie nie było miłością i wsparciem rozpieszczany.
Powiem jedno, mimo wszystko jaką jest osobą to ma niesamowite wsparcie od ludzi z zewnątrz.
Każdy potrzebuje uczuć, czy właśnie tego wspierania w trudnych momentach i dobrze ze taki on ma ludzi na których może liczyć.
Miłego weekendu wszystkim.( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical
  • 19
@AShans: wiesz ja źle gadam na Daniela, no ale trudno żeby innaczej było.
Ale zdaję sobie sprawę jak został wychowany, albo właśnie nie został wogole. Jakie menelica mogła mu wartości przekazać, od kogo miał brać przykład. Jego rodzina jak i jego otoczenie bardzo mało wniosło pozytywnych cech w jego charakterze.
Jak miałem jeszcze kiedyś kuratora to lubiłem z nim pogadać, i jedno co powiedział chyba najmadrzejszego to to że 90%problemów rodzinnych
@Czarnakawa8585: Daniel jest moim wielkim idolem, chciałbym mu pomóc, ale nie mogę z powodu choroby wyjechać z mojego miasta. Finansowo za bardzo mu też nie pomogę, gdyż mam kłopoty finansowe. Na moje duchowe wsparcie zawsze może liczyć. Jak zostanę programistą 15k to zacznę donejtować :)
@GlebaMisiu: Trzeba liczyc sliny na zamiary to raz. Jakos przemilczales wyzywanie i grozenie lordozie? Wylozenie lach na widzow ktorzy wspierali go w czesniej bez, ktorych nawet nie moglby snic o zawalczeniu na gali? Gosc ma #!$%@? ego po prostu i brak wdziecznosci a do tego jest wybitnie roszczeniowy.