Wpis z mikrobloga

@VintageRock miałem 1cm pęknięcie na łączeniach przy kolektorze wydechowym, stwierdzili że nie da się spawać tylko nowy, w innym miejscu gościu zrobił to w dwie godziny, zero problemów do dziś. Kupilem też u nich nowe Hankooki, po założeniu i "wyważeniu" kierownicą walilo jak szalone, stwierdzili że nowa opona musi się ułożyć ( ͡º ͜ʖ͡º) pojechałem gdzie indziej - kilkanaście gramów niedoważenia kół! No i hit - miałem
@agresywny_salceson: Zawsze jeżdżę do KTJ na Rocha zważywszy na dość sporo naciągnięte opony i nigdy nie miałem z nimi problemów. Od żadnego ze znajomych też złego słowa o nich nie słyszałem. Prostowali mi też kiedyś jedną felgę i w tym zakresie również bez żadnych problemów.
@psylo: Jest wykonywany na maszynie (typu Hunter), a polega na dociśnięciu do bieżnika rolki, która ma za zadanie zasymulować warunki do tych które panują gdy koło jest zalozone na aucie
@jedzczarnekoty: Z Wieniawskiego znam gości bo w sumie mieszkam dość blisko i wiem że też robią profi robotę w kwestii prostowania :) Tylko akurat wtedy kiedyi było trzeba to z terminami mieli słabo