Wpis z mikrobloga

Laptop z #win10 działając na baterii w losowych momentach wyłącza się jakby coś odcięło mu zasilanie. Czytałem, że jest to problem na różnych laptopach różnych marek i jestem na 300% pewien, że to wina tego #!$%@?łego windowsa, bo instalowałem na tym kompie win7 i ze 3 linuksy, na których spędzałem cały dzień i nic się nie działo. Na 10 to się zdarza 1 do 3 razy dziennie, przed chwilą miałem odstępie 5 minut 2 shutdowny.

Ma ktoś taki sam problem? Ktoś coś wie na ten temat? Błagam, bo szlag mnie trafia, po co mi laptop jeśli nie mogę na nim pracować bez gniazdka.

#win10tybulwo #windows10 #windows #laptopy #serwislaptopow #pytaniedoeksperta #pomocy
  • 4
@Czimchik: miałem dokładnie taki sam problem laptopie Acer. Okazało się że pod pokrywą jest przycisk, który w momencie jej odkręcenia odłącza zasilanie, żeby bezpiecznie dobrać się do wnętrzności. Przestał funkcjonować prawidłowo i w momencie lekkiego szturchnięcia, a czasami i w spoczynku potrafił się wyłączyć. Zakleiłem go taśmą i ani razu się nie wyłączył już sam z siebie. Win10