Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was używa takiej myjki do okien (pic rel)? Sprawdza się i pomaga?

Sądziłem, że to narzędzie służy do szybkiego mycia okna (nazwa by tak wskazywała), ale widzę, że to taka ściągaczka do wody, tylko elektryczna, więc zamiast w dół, zbiera wodę do zbiorniczka. 300 zł w tym kontekście to dość drogo :)

#pytanie #dom #mieszkanie

#rozowepaski @Hannahalla - może Wy coś wiecie :)
wonsz_smieszek - Czy ktoś z Was używa takiej myjki do okien (pic rel)? Sprawdza się i...

źródło: comment_YKLHRL3CbvJ8tN8Yy96skdbRdPOk5v3l.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: zajebisty sprzęt niby tylko ściągaczka, ale nie trzeba sie pieścić w jakieś ściereczki, płukanie itp. możesz wziąć gąbkę umyć całe okno bez płukania i tylko ściągasz wode z pianą i brudem tym odkurzaczem i masz czyste okno czy lustro bez smug
  • Odpowiedz
@krucafiks: myjki parowe też są i wyglądają podobnie, ale to inne urządzenie i te, które widziałem nie miały końcówek do mycia okien. Ja też myślałem, że tak właśnie te myjki do okien działają i wtedy bym rozumiał ich sens:)

@Nowisimulacha: ale jak wezmę zwykłą ściągaczkę, taką gumową za 10 zł, to mam prawie ten sam efekt - tylko muszę jeszcze dolną krawędź okna przetrzeć, bo tam się ta woda zbiera.
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: no właśnie to prawie oznacza to że musisz wycierać cały parapet i cały dół okna, o ile np. nie poleci woda na podłogę. Dodatkowo mi zawsze się robiły smugi od zwykłej ściągaczki a przy tym nie zdarzyły mi sie jeszcze
  • Odpowiedz