Wpis z mikrobloga

Trzaskowski prowadzi w Warszawie- jak to możliwe?
Jak to jest możliwe, że po tym wszystkim co się stało, po tych wszystkich aferach jakie były za czasów PO, a nawet w samej Warszawie za rządów członkini PO gdzie jawnie oszukiwano ludzi i trwoniono i przywłaszczano bezprawnie majątek zarobiony w codziennej pracy przez zwykłych ludzi kandydat tej partii-mafii prowadzi?
Przecież PO po tym wszystkim co się stało nie powinna mieć właściwie żadnego poparcia w kraju w wyborach na każdym szczeblu i w normalnym kraju tak by było.
Ja mam na to taką teorię. Warszawa jest przepełniona duża ilością oszustów, którym za czasów PO jest lepiej bo się ich tak nie ściga i łatwiej mogą okradać niewinnych ludzi. Moim z daniem wyborcy PO gdziekolwiek dzielą się na dwie grupy:
1. Oszuści i złodzieje oraz ludzie z nimi powiązani, którzy liczą, że za PO będzie im lepiej okradać innych ludzi
2. Debile- zwykłe ameby umysłowe, które nieświadomie mówią- tak, będziemy #!$%@?ć ile się da żebyście mogli nas okradać jeszcze bardziej!

#polityka #po #wybory #warszawa #ciekawostki #polska
kochampsy - Trzaskowski prowadzi w Warszawie- jak to możliwe?
Jak to jest możliwe, ż...

źródło: comment_Iepmv99DPpumvbsB0eOmVC2FE0EfuQJE.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TadeuszRejtan: Wyborcy PiS:
1. Ludzie widzący co się działo za czasów PO i głosujący na PiS by tylko PO nie rządziło więcej- z dwojda złego wybierają to lepsze
2. Wierzący, że PiS jest partią zgodną z ich ideologią, kościołem itd. tzw. Moherowe Berety
3. Wierzący, że PiS jest dobrą partią
  • Odpowiedz
Wyborcy PiS:

1. Ludzie widzący co się działo za czasów PO i głosujący na PiS by tylko PO nie rządziło więcej- z dwojda złego wybierają to lepsze

2. Wierzący, że PiS jest partią zgodną z ich ideologią, kościołem itd. tzw. Moherowe Berety

3. Wierzący, że PiS jest dobrą partią


@kochampsy: jednym słowem debile
  • Odpowiedz
@pk347: akurat to jest masakra. Zawalone betonem, mało zieleni, a obok bardzo ruchliwa ulica. W Polsce nastawiane kilometry ekranów dźwiękochłonnych w szczerym polu, a w tym miejscu gdzie by się przydało nie ma. Po co w ogóle jest to wybrzeże??? W jakim k..wa celu? Ludzie z warszawskiego betonu, ruchu samochodowego i hałasu mają "uciekać" do betonu, hałasu i ruchu samochodowego z małą ilością zieleni nad Wisłą tak?
  • Odpowiedz
@wanghoi: Ja nie uważam się za debila, ale głosują jako ten z punktu 1. Rządy PiS są dalekie od ideału, ale rządu PO to prawdziwa tragedia dla tego kraju. To raczej logika.
  • Odpowiedz