Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? juz tego lordozy słuchac sie nie da.#!$%@? i #!$%@? a prawda jest taka ze typ jest w 20 sekund #!$%@?.nie mówie tu o tuczniku tylko o kimkolwiek kto bił sie na ulicy.takich leszczy jest tysiace co #!$%@? w necie.u mnie na miescie znajdzie sie przynajmniej 10 kozaków co mogliby całej obsadzie tej smiesznej gali #!$%@?
#danielmagical #patostreamy #rafonix #famemma
  • 13
  • Odpowiedz
@meemphis11: Spokojnie, zluzuj majty bo każdy normalnie myślący wie, że rafonix jest na strzała ( tucznik również )

Najbardziej mnie #!$%@?ą te dzbany co mówią " rafonix połamał nogę tucznikowi" ch*j że sam ją sobie złamał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@meemphis11: Tak zupełnie poważnie wszystko spoko, rafonix w niego ruszył coś tam uderzył potem złamana noga i w tym momencie powinien sędzia przerwać, a nie typ z nogą wykrzywioną w naukę jazdy zostaje dojechany :D Żeby nie było wolałem, żeby wygrał rafon, ale obiektywnie patrząć wydaje mi się że powinien być no contest :)
  • Odpowiedz
@meemphis11: a tak całkiem poważnie to przecież nie jest jakimś mega odkryciem, że ludzie występujący na tej gali dostali by w #!$%@? od ćwiczącego przynajmniej rok sztuki walki lajka, albo tak jak sam piszesz od jakiegoś typa, co się przez pół życia #!$%@? na ulicy i lubi zadymy xD to są freak'y, a jak sie wystawi freak'y z ludźmi, którzy coś potrafią (bracia tyburscy) to widzieliście co się stało, zero zabawy,
  • Odpowiedz