Wpis z mikrobloga

Ależ dzisiaj ofensywa w Wiadomościach. Nieprawdopodobna propaganda sprzyjająca PiS, okłamując Polakow, a to wszystko prowadzi Krzysztof Ziemiec, który w każdej publicznej wypowiedzi podkreśla swoją wiarę i wyciera sobie mordę katolicką moralnością. Pamiętam jak prowadził Wiadomości które oczerniały lekarzy-rezydentow a jeszcze kilka lat temu lekarze uratowali mu życie po pożarze. Straszna kanalia z tego Ziemca.
#4konserwy #tvpis #neuropa #bekazkatoli #bekazpisu #polityka
g.....i - Ależ dzisiaj ofensywa w Wiadomościach. Nieprawdopodobna propaganda sprzyjaj...

źródło: comment_GN8b4s2QbgALvDNE2GOhM8QdP1H7zxpH.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
Nieprawdopodobna propaganda sprzyjająca PiS


@grucki: To złe określenie, bo sprzyjać to może np. sędzia w meczu piłkarskim co nie zmienia faktu, że to sędzia, który jest niezależnym człowiekiem z zewnątrz, a nie członkiem drużyny, a TVP to po prostu część pisu, jego propagandowe ramię.
  • Odpowiedz
@grucki: sondaże lecą to trzeba ratować sytuację. Tyle tylko, że taką prymitywną propagandą jeszcze bardziej się pogrążają. Wg mnie w niedziele niespodzianka wisi w powietrzu.
  • Odpowiedz
  • 44
@Hound
Fakt 1. Lekarze rezydenci zarabiaja 3000-4000 na etacie
Fakt 2. Jak Ziemiec potrzebował pomocy to się do nich zgłosił. Uratowano mu zdrowie lub życie.
Fakt 3. Ziemiec kłamał i oczerniał lekarzy w oczach milionów Polaków.
  • Odpowiedz
Tyle tylko, że taką prymitywną propagandą jeszcze bardziej się pogrążają.


@dziaru: powiem Ci ziomeczku, że już sam nie wiem. kiedyś też tak sobie myślałem, że przecież ludzie mogą być tak tępi. teraz już taki pewny nie jestem
  • Odpowiedz
@grucki: Ja mam wrażenie, że Ziemiec zrozumiał w co się #!$%@?ł, ale już teraz nie ma żadnego innego wyjścia. To swego czasu był całkiem obiektywny prezenter i rozmówca. Być może za wszelką cenę chciał zostać, bo musiały być pieniądze na życie? Albo było wygodnie? Nie wiem. W każdym razie dzisiaj za bardzo wyboru nie ma, skoro już się w to uwikłał. Na swój sposób mi go szkoda, gdyż nie uważam,
  • Odpowiedz
@neib1: będzie powtórka z 2007. Ludzie będą już nimi zmęczeni. Może w niedziele jeszcze wygrają, ale trendu nie odwrócą. Wg mnie to im już nawet dalsze rozdawnictwo nie pomoże. Coraz więcej ludzi dostrzega jego drugą stronę - rosnące ceny, podatki. A beneficjentów 500+ wcale nie jest tak dużo.
  • Odpowiedz
@grucki: W Norymberdze za to co odwala TVPiS, zwłaszcza w wiadomościach, to m.in. Kurski, Ziemiec i ta wywłoka której nie pamiętam z nazwiska, wisieliby zaraz po Streicherze.
  • Odpowiedz