Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@januszniepije teraz na początku maksymalnie paręset złotych miesięcznie na czysto - wątpię żeby się udało więcej bo nie mam żadnej bazy klientów.

Ale z czasem gdy już będą gotowe małe wieszaki do sklepów zacznę jeździć po sklepach z biżuterią + własny sklep internetowy z ogólnym rękodziełem (nie tylko breloki, zawieszki i wisiorki) w którym planuje mieć dużo różnych rzeczy, ktore są potencjalnie ciekawe na mały prezent, stąd też wykupiona druga domena www.dziwneprezenty.pl
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Beeron pojęcia nie mam, wczoraj po wylewkach nie chciało mi się szukać niczego konkretnego, więc wybrałem ogólnodostepny ambient z yt
  • Odpowiedz
@bkwas: ostatnio na gb było 100 trytowych fiolek za 30 zł w przeliczeniu. Nie wiem na czym polegał szwindel ale pisałem do majfrenda i potwierdził że to nie błąd. I tak nie kupiłem, głównie przez to że może mieć na cle z tym problem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Voltaire no to Cię pocieszę ;)

Jeden wykopek podesłał mi wczoraj linka właśnie do gearbesta z tymi fiołkami. Kurde 34zlote za 100?!?! - zamówiłem 600.

Dzisiaj mail, że błąd w opisie, chodziło o 1pcs nie 100pcs. Przed chwilą dostałem zwrot forsy na konto. Także tego xD
  • Odpowiedz
@bkwas: No to nie są tanie rzeczy. Z mojej strony proponuję odlać z jakiegoś intensywnie świecącego dynksu płytki i sztabki, potłuc je młotkiem na kawałki i to zalać czystą żywicą..( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jossarian: Uuuuuu bardzo miłe : D

Zamawiałem dwa na prezenty - fajnie się to prezentowało, myślałem na początku że w ogóle nie będzie widać tego świecenia ale jest naprawdę nieźle.

Szkoda że tryt jest taki drogi i nie ma zbytnio alternatyw :((

Ale trytowe też będą, oj będą bo muszą być! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz