Wpis z mikrobloga

#gargamel nagrał swoją relację z famemma (on też tam był!)
natomiast filmik spadł, zastanawiać się można: dlaczego?
Podejrzewam że zdjął go bombel bo na samym końcu gargamel powiedział ze znany nam (pseudo)miliarder #kruszwil wokół którego miejsca kosztowały 15k i zapowiedzieli go juz na samym poczatku zamknął się w vip roomie i wodzireje szukali go cale famemma xDDD beka z typa
#famemma #patostreamy #danielmagical #boxdel
  • 11
  • Odpowiedz
kurrr... jak jechałam na uczelnię to wyskoczyło mi powiadomienie, że coś wrzucił, pomyślałam "ŁAŁ, już wiem co obejrzę jak wrócę do domu". A TU #!$%@?. Wrzućcie ktoś, pls. Płacę w smerfach.
  • Odpowiedz
@lunathiel: nie ma co, film to wedlug mnie jedno wielkie olanie famemma na 17 minut filmu pierwsze 12 chlopaki odkrywaja hotel, bawia sie suszarka, dzwonia do recepcji i na koncu prasuja koszule. Kilka urywkow z samej gali, skomentowanie gosci w plecakach. Nic ciekawego.
  • Odpowiedz
@Kosopietek: spox, akurat materiały tych ludzi oglądam właśnie dla wygłupiania się i losowego gównohumorku, po prostu mnie to śmieszy. Jak chciałbyś mieć z tego całego Fame MMA realną relację, to myślę, że nie tędy droga. Mnie to akurat w ogóle nie interesuje - dowiedziałam się o całym wydarzeniu właśnie jak Grgml wrzucił to video, co chyba wiele mówi o tym, jakiego typu rozrywki szukam xd

poszukiwanie nadal trwa
  • Odpowiedz