Wpis z mikrobloga

@0YCHE: Nie dość, że z twarzy pospolity przymuł, to jeszcze z nadwagą, plus iście "zajebiste" zainteresowania... Jak to jest, że im laska bardziej przeciętna, tym większe ma tendencje do wybrzydzania? Może to jakiś kobiecy blef na sztuczne podbicie swojej wartości? xD
  • Odpowiedz
jedziecie po niej, ale nie ma prawa do wyboru i własnych preferencji


@absztyfikantka: Co to, to nie, nikt nikomu tutaj nie odmawia prawa do wyboru i własnych preferencji - tyle tylko, że fajnie by było, gdyby Księżniczka raczyła COKOLWIEK sobą reprezentować, zanim zacznie wyjeżdżać ze swoimi wymaganiami (jakie by one nie były) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dicamillo89: zostanie sama, jej wybór. Znam taką, co ma już jakieś 35 lat. Twarz ładna, ale gruba i do tego księżniczkuje. Ciągle zrzędzi jak to nikogo nie ma, ale nikt jej się nie podoba. Totalny brak zainteresowań i kij w dupie.

Właściwie to jej wybór, że jest taką stulejką. Pewnie pozostanie już sama do końca życia xD
  • Odpowiedz
@dicamillo89: to może również jest jej preferencją - nie znam jej, ale skoro jej ogłoszenie wskazuje jedynie na wymagania i technicznie min. od siebie, to tego też jej nie broń. Nadal nie widzę powodu dla którego można ją obrażać i szydzić.
  • Odpowiedz
@dicamillo89: to samo pomyślałem. Mam konto na fotce i widzę jak loszki głosują na nie. Czasem są takie bazyle, że ja piernicze. Może nie jestem przystojniakiem, ale obiektywnie o dwa,czy trzy punkciory w skali Stooleya miałem więcej. No oczywiście wchodzisz w komcie pod zdjęciami, a tam jakieś normispermiarze słodzą jej i nic dziwnego, że ego wywalone w kosmos.
  • Odpowiedz