Wpis z mikrobloga

#vps #linux #skysilk #kryptowaluty #mircoin

Trochę z innej beczki dziś.
Jeśli ktoś chce mikro VPS za 4 zł / miesiecznie to z poniższego referalla dostajecie $10 na wykorzystanie na ich usługi.
Byłem podczas beta testów tej chmury i korzystałem z ich najmocniejszego VPSa - dawał rade na 102 :)

Idealny na testy lub na hostowanie jakiejś małej strony, lub jako backup serwer.

LINK - Skysilk VPN

Dla #mircoinowcow - można sobie postawić węzełek, jako że nagrody nie zależą od mocy obliczeniowej a są naliczane stałe za godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pobierz
źródło: comment_oI8Vqv1EraVFnH0UChjxdqVwAC7SaHi4.jpg
  • 12
@zmumifikowanydekarz: Być może zamienili Ci na skypoints, lub przy pierwszej płatności będziesz mógł użyć tych $10. Akurat tutaj sytuacja z refem jest taka ze Wy jako rejestrujący dostajecie na start, a ja dopiero dostany jakieś skypointsy jak w przeciągu 12 msc zapłacicie im $50, więc pewnie nigdy nic nie dostane :) Ale walić to, ważne że jest tanio i dobrze.
@zmumifikowanydekarz: @chinskiecuda: Ale po co pisać do supportu skoro w momencie dodawania karty wyświetla się informacja o tym

*In some cases, we may pre-authorize your credit card for a small amount which will be voided within 24-48 hours, for verification purposes only. This is not an actual charge and will not be posted to your monthly bank statement.