Wpis z mikrobloga

@nowik: Standard, tak próbuje mnie podgryzać jak mały piesek w kostkę, ale nigdy nie woła, na wszelki wypadek.
A najlepsze, że nigdy nie pisałem, że popieram Kacpra, tylko zrobił sobie projekcję. :D

Dałem na czarno i mam spokój. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Polinik: Każdy zwolennik PIsu albo chodzi i nawraca albo się ukrywa.
Polinik to:
1 Zwolennik zakazu handlu
2.o Wałęsie mówi bolek
3.Wykopuje znaleziska krytyczne wobec Adamowicza
4.Zachowuje się jak 100 % pisowiec jak brakuje argumentów to wyzywa i blokuje.

ps .przejrzałem tylko twoją aktywność z ostatniego tygodnia aż strach pomyśleć gdybym dłużej poszukał :)
@MichasQGP:
Ja na to patrzę tak:
Wybory to trochę jak w restauracji: możesz zamówić to co lubisz, ale tylko z menu.
Przy czym każda potrawę przyrządza inny kucharz a w dodatku wcale nie musi zrobić tego, co zamowiłeś.

Więc kwestia tego co lubisz (które obietnice są dla Ciebie istotne, ja np. mam gdzieś nowe żłobki i przedszkola) i na ile ufasz kucharzowi (bo obiecywać to można wszystko, pytanie ile z tego
@Polinik: Sorry ,ale to porada do bani.Przecież wybór prezydenta to jedno a gdzie wybory do sejmiku i rady miasta. Wejdź na https://dziennikbaltycki.pl/wybory-samorzadowe-kandydaci-wyniki/wy/4380?teryt_ref=226101
tam są wszyscy kandydaci poczytaj,jak masz pytanie wyślij zapytanie przez facebooka do kandydatów ,którzy Ci najbardziej odpowiadają.Odnośnie prezydenta miasta zrób analizę SWAT - mocne strony ,słabe strony co zrobił dla miasta a co skopał.Szanse i zagrożenia przykładowo jak wygra Kacper wcale bym się nie zdziwił gdyby zamiast Oceanarium postawił