Wpis z mikrobloga

@bizonsky: @mrthompson: @Mcmaker: to fanart od Fakesforge, którzy zrobili również zajebisty fanart Cavilla jako Geralta dzięki któremu wielu się przekonało do Henrego. Dlatego jestem ciekaw czy coś im się tu nie udało czy nie dało rady z niej coś dobrego uklepać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@noichunoiczesc: a ja właśnie czytam z różnych źródeł, że netflix potwierdził ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@nyskall a co do fanrtu, to kiedyś malowało się białych na hindusów w telewizji, a teraz obi się na odwrót, super XD

ps. wygląda jakby się zesrała.
  • Odpowiedz
@turtelian: znalazłem teraz wypowiedź przedstawicielki CDPR na ten temat: "Prawa do eksploatacji marki Wiedźmin/the Witcher które posiadamy, nie obejmują praw do produkcji serialu/filmu, dlatego CD PROJEKT nie jest zaangażowany w tworzenie powstającego serialu.

Ponadto, jakiś czas temu uporządkowaliśmy temat praw do korzystania ze znaku towarowego The Witcher, a także innych znaków towarowych związanych z uniwersum Wiedźmina, pozostawiając sobie prawo do korzystania z tych znaków w takim zakresie, w jakim dysponujemy
  • Odpowiedz