Wpis z mikrobloga

Mirki z #vr #virtualreality czy jest duża różnica w "screen-door effect" między #oculusrift / #htcvive, a #gearvr? Mam gearvr napędzany galaxy s7edge i zastanawia mnie to czy obecna generacja nie ma nic lepszego do zaoferowania jeżeli chodzi tylko o jakość obrazu? Pomijam sprzęty typu Pimax, Onix itd. interesuje mnie porównanie względem największych graczy na rynku. Nigdy nie miałem na głowie sprzętu HTC, jedynie czytałem specyfikację i wynika z niej, że rozdzielczość jest niższa ale większe kąty widzenia oraz wyższa częstotliwość odświeżania. Jak to przedstawia się w praktyce?
  • 4
@w_CZOPKU_urodzony: mam s7 (wiec lepszy od twojego bo bez tego gownianego ekranu i mniejszy wiec pixele bardziej upakowane) i mniej wiecej to to samo co vive a moze nawet troche ta pixele mniej widoczne. samsung ma zwykle szkla, vive ma fresnele wiec jeszcze obwodki dochodza. samsung za to czasem nieostro na krawedziach i wydajnosc telefonu troche za slaba + ten smieszny pilot to tylko 1 reka i zyroskop wiec za duzo