Wpis z mikrobloga

niebiescy, wolelibyście różową, która

a) jest boginią w łóżku, lubi lody z połykiem, teabagging, roaming, BDSM, stupki, anal itp. itd. co tam chcecie, ALE nie sprząta, nie gotuje, nie chce mieć dzieci, nie wspiera was

czy

b) seks po ciemku raz na miesiąc, leży jak kłoda, ALE kocha myć podłogi, domywać kubki octem, gotuje i piecze jak Hannahalla, dziewczyna do rany przyłóż

#gownowpis #kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski

jak wyżej

  • wybieram opcję a 25.4% (987)
  • wybieram opcję b 38.0% (1477)
  • zostaję przy swojej ręce 36.6% (1424)

Oddanych głosów: 3888

  • 101
  • Odpowiedz
wyobrażam sobie mój związek z Hannahalą, ja bym wracal z tyrki #!$%@?łbym się przed kompałką, w tym momencie wjeżdża obiad na stół taki 10/10 z własnego wyrobu kompocikiem, kubek własnoręcznie wytoczony na kole gliniarskim i pomalowany, w nim własnej roboty kompot ze śliwek wedle prastarej receptury babci hannahali, która robiła go jak jej dziadek wracał z polowania na niedźwiedzie w puszczy kampinoskiej jako ułan na koniu z szablą. Wtedy ja zaczynam #!$%@?ć
  • Odpowiedz
  • 0
@kwasnydeszcz: : no w ankiecie nie ma, bo chcę ustalić męskie priorytety Stawiam całe 5 złoty w ciemno, że wygra A ( ͡° ͜ʖ ͡°) [


]W sumie jak się nie mieszka razem to minusy A są nie istotne. Z wyjątkiem tego braku wsparcia ewentualnie. @lezkaniebieska
  • Odpowiedz
@Variv:

W sumie jak się nie mieszka razem to minusy A są nie istotne. Z wyjątkiem tego braku wsparcia ewentualnie


Z wsparciem też jest tak, że nie każda je daje tak czy siak i nie każdy też facet chce dzielić się swoimi problemami, bo nauczeni są radzenia sobie samemu, a więc tej podpory nie oczekują. Niektórzy też wolą wsparcie otrzymywać od brata czy innego męskiego przedstawiciela, z którym mają głębszą
  • Odpowiedz